Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kolekcja Life is Strange Remastered opóźniona do 2022

życie jest dziwne Fani mają na co czekać trzeci wpis serii, Życie jest dziwne: prawdziwe koloryZostanie wydany w przyszłym miesiącu 10 września. Life is Strange: The Remastered Collection Jak ujawnił, został przesunięty na początek 2022 r. Twórcy gier na Twitterze.

ten Kolekcja Life is Strange Remastered Będzie zawierać zaktualizowane wersje dwóch gier z serii. oboje życie jest dziwne i Życie jest dziwne: przed burzą Otrzymasz przeprojektowane wizualizacje i animacje. Zestaw został pierwotnie ustawiony na datę premiery w czwartym kwartale 2021 roku.

Aktualizacja od zespołu Life is Strange pic.twitter.com/0nty0TFMYJ

i[مدش]. Życie jest dziwne 11 sierpnia 2021

Stwierdził, że przyczyną opóźnienia były spowodowane przez niego komplikacje związane z pracą w domu covid-19 pandemiaOprócz chęci uniknięcia wywierania presji na zespół programistów Życie jest dziwne: prawdziwe kolory Już we wrześniu.

„Biorąc pod uwagę ciągłe wyzwania globalnej pandemii, chcemy zmniejszyć dodatkową presję na zespół Life is Strange, dając więcej czasu między wydaniem Life is Strange: True Colors a Life is Strange: The Remastered Collection”, napisał zespół programistów w podpisie na Twitterze. „Z tego powodu podjęliśmy trudną decyzję o odroczeniu premiery Life is Strange: The Remastered Collection Na wszystkie platformy — PC, PlayStation, Xbox, Stadia i Switch — do początku 2022 roku”.

Na szczęście jest też dobra wiadomość dla fanów serialu. Square Enix to ogłosił Życie jest dziwne: prawdziwe kolory Otrzymasz DLC o nazwie długości fal 30 września. Zostanie on oficjalnie ujawniony 12 sierpnia. Zawartość do pobrania zostanie udostępniona zaledwie kilka tygodni później Prawdziwe kolory, który zostanie wydany na PC, Xbox, Stadia i Nintendo Switch 10 września.

Rekomendacje redaktorów
READ  Liczba subskrypcji Xbox Game Pass zaczyna spadać