Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kompletne ukończenie Dying Light 2 zajmie 500 godzin, a ja już jestem bardzo zmęczony

Niektóre gry, takie jak Słowo I inne gry niezależne, starają się być mniejszymi doświadczeniami, w które grasz przez kilka minut lub godzin, a potem wychodzisz. światło śmierci 2 Nie jedna z tych gier. Zamiast tego twórcy gry entuzjastycznie deklarują, że ukończenie pełnej kontynuacji z otwartym światem zajmie graczom ponad 500 godzin. Czuję się już zmęczony.

światło śmierci 2 – kontynuacja 2018 to zaskakująco fajna oryginalna gra parkour-zombie-killer – To nie będzie mini gra. Oryginał był grą, która z łatwością przetrwała ponad 70 godzin na PS4 i kolejne ponad 30 godzin na PC. ale dzisiaj światło śmierci 2 Konto na Twitterze ogłosiło, że całkowite „ukończenie” gry zajmie graczom co najmniej 500 godzin. To dużo godzin!

Obserwuj tweeta potwierdzone Że nie tyle czasu zajęłoby wykonanie głównego zadania i zadań pobocznych, ile raczej czasu wszystko Na miejskim pustkowiu nieumarłej gry. Większość graczy będzie w stanie to ominąć 80 godzin lub więcej.

Jednak 500 godzin to dużo czasu. Rzuć jeden dla kompletnych, którzy będą musieli zagrać światło śmierci 2 Przez ponad 3 tygodnie (lub dłużej), zanim przestaną grać i nie będą się tym martwić. Na szczęście nie należę do nich, więc prawdopodobnie poświęcę temu około 100 godzin lub mniej światło śmierci 2 Wcześniej byłem pełen zabijania zombie i gry platformowej z perspektywy pierwszej osoby.

Wiem, że młody Zack, który nie miał dużo pieniędzy i mógł mieć sporo gier rocznie, byłby bardzo podekscytowany jedną grą, która oferuje ponad 500 godzin rozgrywki. Starszy Zack jest bardzo zmęczony.

READ  Nasze typy ze śródrocznej wyprzedaży zabawek JB Hi-Fi

Chociaż liczba 500 godzin jest nieco onieśmielająca, nadal jestem podekscytowany, że mogę zagrać więcej gasnące światło 2 po W zeszłym roku udało mi się uruchomić podgląd kompilacji. Byłem zachwycony ulepszoną kontrolą walki i ruchu, a nowe ustawienie wygląda ładnie. Bardzo interesują mnie też wszystkie opcje combo światło śmierci 2 Wydają się zawierać, a wiele z nich będzie znaczących, z długotrwałymi skutkami dla świata lub historii w porównaniu z liczbą, która będzie nieco nieistotna.

światło śmierci 2 poza 4 lutego Na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC i Nintendo Switch za pośrednictwem przesyłania strumieniowego w chmurze. Jeśli planujesz grać sam lub z przyjacielem, powinieneś zarezerwować kilka ah… setek godzin.