Koszykówka chłopców: rywal Gray-New Gloucester zatrzymał się na Poland Road

Polska – Polska nadal zdobywała punkty w Grey-New Gloucester, zawsze wędrując z patriotami w środę wieczorem.

Jednak Gray-NG zatrzymywał każdy bieg i wygrał 71-64 w koszykówce chłopców.

Polsce (3-2) udało się zredukować deficyt o 15 punktów w drugim kwartale, 37-22, a trzecim czteropunktowy deficyt, 43-39. Polak Hunter Gibson, który w drugiej połowie zdobył 17 punktów, odegrał kluczową rolę w tym powrocie.

Zagraliśmy kilka dobrych gier, Hunter Gibson wykonał wiele ofensywnych zagrań i zdobył 15 zbiórek ”- powiedział polski trener Bill Flynn. Myślę, że w czwartej kwarcie w końcu dostał kilka otwartych torów i zagrał. W pierwszej połowie odeszło od nas. Są bardzo dobrzy w obronie, to naprawdę dobra drużyna. Mieliśmy ciężki start. start, ale to nasza gra.Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o regresji towarzyszy.

Grey-New Gloucester (2-3) zablokował powrót dzięki celom za trzy punkty Anthony’ego Prescotta i Jaya Hawksa, który podążył za trójką Brescotta, aby ukraść podanie i uderzyć własną piłkę. . Quick Trace zapewnił Patriots prowadzenie 14, 55-41, 2:33 w trzeciej kwarcie.

Wiemy, że chcą grać tak jak my, więc odzwierciedlają tempo ”- powiedział trener Gray-New Closter Ryan Dessense. „Wiedzieliśmy, że będzie to prędkość, jakiej chcieliśmy, ale trafiali w klastry. Za każdym razem, gdy osiągnęliśmy przewagę, obniżali ją i grali lepiej razem. Nasi ludzie odpowiedzieli, kiedy zdobyli sześć, szybko osiągnęliśmy 14. to oczywiście duża zmiana prędkości.

Hawks mieli kłopoty przez większą część drugiej kwarty, ale prowadzili Gray-New Gloucester po obu stronach piłki w trzeciej i czwartej kwarcie. Senior zdobył w drugiej połowie 11 ze swoich 18 punktów, z których pięć padło na linii rzutów wolnych, a Patrioci objęli prowadzenie w drugiej połowie.

W bolesny sposób rozeszło się to pięknie, „Dessense powiedział.” Jay doszedł do krawędzi, a kiedy Jay doszedł do krawędzi, inni się otworzyli. Rozwijamy go, a kiedy to robimy, jesteśmy twardym zespołem.

READ  Piłka ręczna plażowa - liga angielska - debiutuje w Igrzyskach Europejskich w Polsce

W czwartym meczu Polska przegrywała 63-46, pozostając 6:31. Gibson zdobył 13 z 18 punktów dla Polaków w czwartej kwarcie, po jednej kradzieży i 70 sekundach przed końcem, który doprowadził Polskę do 66-60. Jastrzębie strzelili parę rzutów wolnych pod koniec meczu, aby przypieczętować zwycięstwo.

Na początku kwarty mieliśmy poniżej 16 lat iz tym zespołem graliśmy lepiej, ale nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tym, jak silni jesteśmy psychicznie ”- powiedział Flynn. „Przegraliśmy 15 rund przeciwko NYA i dokonaliśmy podobnego powrotu. Wiedzą, że mogą to zrobić. Gray przoduje w obronie. Kiedy miała 16 lat, miała 12. Nasi towarzysze w to uwierzyli. Nasza ochrona przed naciskiem była dobra, próbowaliśmy żałować tego, co robili, działało, ale są w porządku.

W pierwszej kwarcie Gray-NG szybko objął prowadzenie 11-3, ale Polak John Padenat i Shane Yorki zdobyli po cztery punkty i zdobyli Knights 15-13 pod koniec pierwszej połowy.

Nate Hebert trafił do drugiej kwarty, gdy Patriots zaczęli wybijać rytm. Hebert zdobył dwa 3-punkty w drugiej kwarcie, dając Gray-New Gloucester prowadzenie 42-28. Hebert zakończył z 13 punktami.

Pomaga trochę zmobilizować zespół, zajmuje nam to, ale nie mogę oddać strzałów, jeśli nie jeżdżą ”- powiedział Hebert.

Gibson strzelił bramkę ze swojej szóstej linii rzutów wolnych w swojej dziewiątej drugiej kwarcie.

Według Heberta, intensywność defensywy Gray-New Gloucester była głównym czynnikiem drugiego zwycięstwa Patriotów.

„W defensywie jesteśmy gotowi do gry” – powiedział Hebert. „Wiemy, jak grać i jak się dopasować, wiemy, gdzie zmusić ludzi, wiemy, gdzie podwoić”.