Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Królowa Elżbieta niechętnie odwołuje wyjazd za poradą medyczną

Królowa odwołała planowaną podróż do Irlandii Północnej i musiała odpoczywać przez kilka dni za poradą lekarską.

Królowa odwołała planowaną podróż do Irlandii Północnej i musiała odpoczywać przez kilka dni za poradą medyczną, aż do przybycia na Ziemię już spóźnionych reporterów.

Pałac Buckingham potwierdził tę wiadomość, ujawniając, że 95-letnia „niechętnie zaakceptowała poradę medyczną”, aby odwołać wizytę, ponieważ oczekiwano, że w ciągu następnych dwóch dni pojawi się wiele razy, aby uczcić stulecie Irlandii Północnej.

Pałac powiedział, że królowa była w dobrym humorze, ale była „rozczarowana”, że nie mogła uczestniczyć.

Uważa się, że porady medyczne nie mają nic wspólnego z koronawirusem, który odbił się w Wielkiej Brytanii, ponieważ lekarze wzywają do pilnego powrotu do ograniczeń Covid-19. Żadne inne informacje na temat jej stanu nie zostały ujawnione, ale odpoczywa w zamku Windsor, gdzie przebywała od czasu pandemii Covid.

Spóźnione ogłoszenie było dla niektórych zaskoczeniem, ponieważ korespondenci królewscy byli już na miejscu. Zaledwie w zeszłym tygodniu pojawiła się na szóstej ceremonii otwarcia Sinead w Cardiff w Walii, używając laski.

Jednak Rebecca English, królewski korespondent Daily Mail, powiedziała: „W wieku 95 lat to ma sens, a nie poważne”.

Rzecznik pałacu powiedział: „Królowa niechętnie przyjęła poradę medyczną, aby odpocząć przez kilka następnych dni”.

„Jej Królewska Mość jest w dobrym nastroju i rozczarowana, że ​​nie będzie mogła dłużej odwiedzać Irlandii Północnej, gdzie dziś i jutro miała dokonać szeregu zaręczyn.

„Królowa przesyła najlepsze życzenia mieszkańcom Irlandii Północnej i oczekuje na wizytę w przyszłości”.

Pomimo rozkazów od reszty King nadal ma się pojawić pod koniec miesiąca, w tym na szczycie klimatycznym w Glasgow, na którym wezmą udział światowi przywódcy, w tym Scott Morrison. Wiadomo, że premier zgodził się na wizytę pod naciskiem m.in. Pałacu Buckingham.

READ  W poście na Facebooku amerykańska nauczycielka opisuje zamordowaną 10-letnią dziewczynkę jako „nie moja najjaśniejsza”

Elizabeth została wczoraj sfotografowana z premierem Borisem Johnsonem i gośćmi na przyjęciu dla międzynarodowych liderów biznesu i inwestycji w zamku Windsor z okazji Światowego Szczytu Inwestycyjnego.