Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kryzys koronawirusa: Kolejna rekordowa liczba ofiar śmiertelnych, gdy Omicron nadal rozprzestrzenia się w Australii

Australia Zachodnia odnotowała dwa nowe przypadki lokalne, z których jeden był możliwy do zakomunikowania w społeczności.

W środowe popołudnie ujawniono, że kobieta zaraziła się wirusem z nieznanego źródła, a dalsze badania mają ustalić, gdzie mogła być narażona na COVID-19, a trwa sekwencjonowanie genetyczne w celu zidentyfikowania wariantu.

WA Health powiedział, że kobieta była teraz w kwarantannie, ale była zaraźliwa w społeczności.

nie uczęszczał do pracy; Jednak prawdopodobnie istniało wiele potencjalnych witryn ekspozycji, które zostaną uruchomione po potwierdzeniu.

Drugi lokalny problem dotyczył grupy ochroniarzy w hotelu Hyatt.

Jeśli chcesz zobaczyć tę zawartość, ustaw .

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak używamy plików cookie, zobacz Przewodnik po plikach cookie.

Ten przypadek został zidentyfikowany jako mający bliski kontakt z jednym z przypadków w tej grupie i był w kwarantannie przez czas trwania infekcji.

Istnieją cztery sprawy związane z podróżami, z których trzy dotyczyły podróżnych powracających do innych stanów, a jedna dotyczyła podróżnego z zagranicy.

Wszyscy są na kwarantannie.

Obecnie w Waszyngtonie są 103 aktywne potwierdzone przypadki.

Spośród nich 42 znajduje się w kwarantannie hotelowej, a 61 jest w kwarantannie samoobsługowej.

Te sześć nowych przypadków zwiększa całkowitą liczbę przypadków COVID-19 w stanie do 1260, a 1148 osób wyzdrowiało z wirusa.

Aktualizacja ujawniła również wzrost liczby pierwszych szczepień w Waszyngtonie w ciągu ostatnich 24 godzin.

Wiadomość ta jest następstwem doniesienia we wtorek o czterech nowych przypadkach społecznych wykrytych w stanie, z których najbardziej niepokojącym była osoba, która odebrała osobę z COVID na lotnisku po locie na Tasmanię.

Okazało się, że dana osoba była „prawdopodobnie” zarażona wysoce zaraźliwym szczepem Omicron i była zaraźliwa w społeczności.

Organy służby zdrowia opublikowały w niedzielę partię nowych miejsc ekspozycji, które niedawno odwiedziła zarażona osoba, a Jandakot, Bentley i Success znajdują się w pogotowiu.

READ  „Niezdarna, niewłaściwa i nieodpowiednia sytuacja w Australii”: ambasador Francji opuszcza Canberrę nad łodzią podwodną

Pozostałe trzy lokalne przypadki były powiązane z kierowcami ciężarówek.