Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Krzyczę, by streamować polską piłkę nożną w Wielkiej Brytanii |

22 marca 2022

Najwyższa polska liga piłkarska, PKO Extraclassa, nawiązała współpracę z platformą streamingową Screech, aby zapewnić transmisję na żywo ze swoich meczów w obiektach komercyjnych w całej Wielkiej Brytanii.

Umowa polega na tym, że wraz z początkiem sezonu 2022-23 w lipcu tysiące barów, kawiarni i klubów w całej Wielkiej Brytanii po raz pierwszy będą mogły transmitować na żywo wydarzenia z Polskiej Elitarnej Ligi Piłki Nożnej.

Wielka Brytania ma długoletnią, rozszerzoną polską społeczność i około 700 000 obywateli polskich – największą grupę cudzoziemców w kraju – która stanowi rynek dla PKO Bank Bolsky Extraclass.

Chociaż partnerstwo ze Screach początkowo obejmowało Wielką Brytanię, umowa otwiera przed PKO Bankiem Polskim Ekstraklasą drzwi do tysięcy fanów w znaczących zagranicznych środowiskach polonijnych na całym świecie.


Procesor Screase, dostępny już w 157 krajach, integruje się z usługami gier na żywo i zapewnia dostęp do miejsc w jakości HD za pośrednictwem subskrypcji lub PPV. Opracowany przez brytyjską firmę technologiczną Screenreach i wykorzystywany przez NFL do dystrybucji swoich treści w Polsce, oferuje zintegrowane możliwości marketingu kosmicznego i reklamy, co pozwala kinom zarabiać na istniejących ekranach telewizyjnych oraz zwiększać sprzedaż i budowę. Zwiększ zwroty, aby zrekompensować inwestycje w gry na żywo.

Robert Rawlinson, dyrektor generalny Screenreach, skomentował: „Wielka Brytania jest domem dla dużej i bliskiej społeczności polskiej, dla której PKO Bank Bolsky Extraclassa stanowi potężne połączenie z ich ojczyzną. Stwórz i zbuduj platformę Screech, aby pomóc kibicom przyciągnąć i zachować swoje miejsca , umożliwiają stadionom dostęp do większej ilości treści z gier na żywo w lepszej cenie i spłatą ich inwestycji. Screech oferuje bezproblemowe, gotowe rozwiązanie, które pozwala właścicielom dotrzeć do fanów i zaangażować ich w dowolnym miejscu Potyka się, co otwiera nowe, lukratywne rynki na całym świecie.

READ  Hapag-Lloyd unowocześnia swoją usługę Polish Express na Morzu Północnym

Marcin Animuki, Prezes Grupy Extraclassa SA dodał: „PKO Bank Polski Ekstraklasa stale poszerza swoją obecność na rynkach międzynarodowych i poszukuje nowych sposobów dotarcia do kibiców poza Polską. W naszym kraju kibice piłki nożnej oglądają głównie mecze u siebie. Jednak wielu Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii zaakceptowało podekscytowanie i widok oglądania gry bubble ze swoimi przyjaciółmi. Dzięki naszej współpracy ze Schreichem polska Extraclassa będzie szeroko dostępna w takich miejscach już od przyszłego sezonu. Polscy kibice piłki nożnej będą mogli wspólnie grać poza domem, a nasza liga będzie miała dodatkową okazję do zwiększenia swojej rozpoznawalności i widowni.