Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Książę Harry podobno wylądował w Wielkiej Brytanii prywatnym odrzutowcem, ponieważ król Karol organizuje kolację w Pałacu Buckingham

Książę Harry podobno wylądował w Wielkiej Brytanii prywatnym odrzutowcem, ponieważ król Karol organizuje kolację w Pałacu Buckingham

Członkowie rodziny królewskiej z całej Europy i całego świata przybyli do Pałacu Buckingham na wystawną państwową kolację w przeddzień koronacji króla Karola, pośród doniesień o przybyciu księcia Harry’ego do Wielkiej Brytanii.

Karol i królowa Camilla zorganizowali przyjęcie dygnitarzy i członków rodziny królewskiej na królewskim bankiecie, aby powitać swoich gości przed wielkim dniem w sobotę.

Mary of Australia, księżna duńska i jej mąż, Frederick, księżna duńska, byli jednymi z gospodarzy uroczystości w piątek wieczorem czasu lokalnego.

Katarzynę, księżną Walii, widziano, jak mieszała się z gośćmi, w tym członkami duńskiej rodziny królewskiej, w pasującej sukni w kolorze królewskiego błękitu.

Charles nawet ukradł pocałunek z urodzoną w Australii duńską księżniczką, na co Frederick patrzył.

Rozumie się, że w kolacji uczestniczyły osoby, które z powodu chęci Karola skrócenia okazji nie zostały zaproszone na oficjalne nabożeństwo w Opactwie Westminsterskim.

Pojawia się wśród doniesień, że Harry pojechał do Londynu w piątek po południu.

Prywatny odrzutowiec lądujący w Farnborough – około 65 kilometrów od centrum Londynu – został sfotografowany z prywatnego lotniska Van Nuys w Kalifornii, a na pokładzie podobno znajduje się książę Sussex.

38-letni Harry bierze udział w koronacji ojca bez żony Meghan Markle, która przebywała w USA z dwójką dzieci Archiem i Lilibet Dianą. Jutro są czwarte urodziny Archiego.

Oczekuje się, że Harry nie weźmie udziału w uroczystej kolacji, ale zasiądzie w opactwie na oficjalnym nabożeństwie przed powrotem do Stanów Zjednoczonych wkrótce potem.

Tymczasem w pałacu, oto niektórzy przybyli VIP-y:

Pojawia się po tym, jak książę William i Kate Middleton dołączyli do króla Karola na zaimprowizowaną wycieczkę po centrum handlowym w piątek rano, ku podekscytowaniu chętnych królewskich obserwatorów – z których niektórzy biwakują od zeszłego weekendu.

Tłum powiększył się dramatycznie w ciągu piątku, a tysiące przybyły, by zająć swoje miejsce przed sobotnią procesją z Pałacu Buckingham do Opactwa Westminsterskiego.

READ  Mumfa Jr.: W luksusowym życiu bogatego dziewięcioletniego Nigeryjczyka

Trio zatrzymało się, aby uścisnąć dłoń i porozmawiać z ludźmi stojącymi wzdłuż barykad, dziękując im za wsparcie i dzieląc się podekscytowaniem weekendowymi wydarzeniami.

„Jak się mają dzieci? Czy są tak podekscytowane?”, zapytała Kate kobieta, przedzierając się przez tłum.

Podekscytowana, trochę zdenerwowana, oczywiście – nadchodzi wspaniały dzień. „Ale naprawdę nie mogę się doczekać” – odpowiedziała Księżna Walii, zanim zaczęła żartować.

Przeczytaj powiązane tematy:Książę Harry