Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Księżna Cambridge izoluje się po kontakcie z COVID-19

Londyn: Żona brytyjskiego księcia Williama, Kate Middleton, księżna Cambridge, samoizoluje się i odwołała zaręczyny po tym, jak ktoś, z kim później się zetknął, uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19.

Rzecznik Kensington Palace powiedział: „W zeszłym tygodniu księżna Cambridge skontaktowała się z osobą, która później uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19”.

Kate Middleton i książę William na Wimbledonie w zeszłym tygodniu.przypisane mu:Obrazy Getty

„Jej Królewska Wysokość nie odczuwa żadnych objawów, ale postępuje zgodnie ze wszystkimi odpowiednimi wytycznymi rządowymi i izoluje się w domu”.

Księżna uczestniczyła w wielu wydarzeniach w zeszłym tygodniu, w szczególności w piątkowym turnieju tenisowym Wimbledonu.

Miała wziąć udział w wydarzeniu z okazji 73. rocznicy brytyjskiej Narodowej Służby Zdrowia w poniedziałek z księciem Williamem, który nie musi się izolować.

książę William Zachorował w kwietniu ubiegłego roku, mniej więcej w tym samym czasie co jego ojciec, książę Karol, następca tronu. Doniesienia mediów w tym czasie mówiły, że książę William poważnie zaraził się wirusem.

Królowa Elżbieta odznaczona Medalem Jerzego Krzyża dla Narodowej Służby Zdrowia w 73. rocznicę powstania.

Królowa Elżbieta odznaczona Medalem Jerzego Krzyża dla Narodowej Służby Zdrowia w 73. rocznicę powstania.przypisane mu:Władze Palestyńskie

Królowa przyznała w poniedziałek najwyższą cywilną nagrodę Wielkiej Brytanii Narodowej Służbie Zdrowia, dostarczając odręcznie napisany list z podziękowaniami dla publicznej fundacji i jej pracowników w 73. rocznicę jej powstania.

W liście, który napisał na papeterii zamku Windsor, królowa powiedziała, że ​​jest bardzo zadowolona z otrzymania nagrody przez wdzięczny naród. Personel NHS podczas pandemii COVID-19 był chwalony za niestrudzoną pracę, aby ratować życie i szczepić społeczeństwo podczas epidemii, która zabiła ponad 128 000 osób, najwięcej w Europie.

READ  Umowa o wartości 3 miliardów dolarów: jak Chiny dominują w górnictwie, pozyskiwaniu drewna i rybołówstwie na Pacyfiku | Wyspy Pacyfiku