Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Księżna Walii Kate Middleton przemawia po operacji

Księżna Walii Kate Middleton przemawia po operacji

Księżna Kate po raz pierwszy od operacji zabrała głos publicznie.

Król podziękował dziś społeczeństwu za nieustanne wsparcie i udostępnił niepublikowane dotąd zdjęcie księżnej Walii i jej dzieci, aby uczcić Dzień Matki.

Zdjęcie zostało zrobione w Windsorze na początku tego tygodnia przez księcia Walii.

„Dziękuję za życzenia i nieustające wsparcie przez ostatnie dwa miesiące” – napisała pod słodkim zdjęciem. słońce wspomniany.

„Życzę wszystkim szczęśliwego Dnia Matki. C.”

Nastąpiło to po tym, jak media społecznościowe zostały zalane teoriami spiskowymi na temat miejsca jej pobytu, gdy zaczęły rozprzestrzeniać się pogłoski o jej zdrowiu.

Bezpodstawne pogłoski pojawiły się w Internecie, gdy w zeszłym tygodniu książę William nieoczekiwanie wycofał się z nabożeństwa żałobnego, podczas którego miał wygłosić odczyt.

Kate, lat 42, przeszła w styczniu w londyńskiej klinice „planowaną poważną operację brzucha”.

Prywatny szpital w centrum Londynu również leczył króla, gdy ten leczył się z powodu powiększonej prostaty.

Pałac Kensington powiedział wówczas, że Kate prawdopodobnie nie wróci do obowiązków publicznych przed Wielkanocą.

Matka trójki dzieci przeprosiła wówczas za przełożenie królewskich zaręczyn ze względu na operację niezwiązaną z rakiem. W oświadczeniu czytamy: „Księżna Walii pragnie przeprosić wszystkich zainteresowanych za fakt, że musiała przełożyć swoje nadchodzące zaręczyny.

„Nie możemy się doczekać, aby jak najszybciej przywrócić do pracy jak największą liczbę pracowników”.

Pałac oświadczył wcześniej, że opinia publiczna „zrozumi jej pragnienie zachowania jak największej normalności dla swoich dzieci”.

Kate początkowo wróciła do Windsoru, a następnie kontynuowała rekonwalescencję w rodzinnym wiejskim domu w Norfolk, Anmer Hall.

W zeszłym tygodniu Kate, matka trójki dzieci, była widziana po raz pierwszy od operacji w szpitalu.

Księżna Walii siedziała na miejscu pasażera, gdy w poniedziałek jej 69-letnia matka Carole zawiozła ją audi w pobliżu zamku Windsor.

READ  Wiceprezes Wells Fargo, Shankar Mishra, został zwolniony za rzekome oddanie moczu kobiecie podczas lotu Air India.

Miała na sobie okulary przeciwsłoneczne i wydawała się lekko uśmiechnięta, gdy zobaczyła ją po raz pierwszy od operacji brzucha.

Jeśli Kate wyzdrowieje zgodnie z harmonogramem, jej pierwsze zaręczyny będą mogły odbyć się podczas nabożeństwa rodzinnego w kaplicy św. Jerzego w Windsorze w Niedzielę Wielkanocną, 31 marca.

Na początku tygodnia Ministerstwo Obrony było zmuszone zmienić swoją decyzję po wystawieniu biletów twierdzących, że Kate weźmie udział w próbie przed Paradą Straży Konnej Color Band, która odbędzie się 8 czerwca. Od tego czasu ujawniono, że Ministerstwo Obrony umieściło bilety, które zostały już wyprzedane. Wyszłam na wydarzenie online Kate przed konsultacją w Pałacu Kensington.

Obecnie wiadomo, że armia jest gotowa wycofać twierdzenie o obecności księżnej Walii. Oznacza to, że jej obecność na wydarzeniu nie została oficjalnie potwierdzona, co spowodowało zamieszanie wśród tysięcy osób chcących w nim uczestniczyć.

Ta historia pierwotnie pojawiła się w słońce Jest on ponownie publikowany za zgodą.