Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kup Apple Watch SE za 229,99 USD – to najlepsza cena od Czarnego Piątku

Kup Apple Watch SE za 229,99 USD – to najlepsza cena od Czarnego Piątku

Cena i dostępność oferty mogą ulec zmianie po czasie publikacji.

Oszczędź 49,01 USD: Jak umowa z 5 kwietnia od dzisiaj, Apple Watch SE (40 mm, GPS, niebieski Otchłań) Kosztuje do 229,99 USD. To 18% oszczędności i najlepsza cena od czasu Czarnego Piątku.


Jeśli Poniedziałkowa oferta W przypadku zegarka Apple Watch Series 7, który wciąż był zbyt stromy dla twoich preferencji, kolejna oferta dnia Apple Watch z Amazon może być bardziej satysfakcjonująca. 5 kwietnia został nowym właścicielem Abyss Blue Apple Watch SE (40 mm, GPS) za 229,99 USD – Tylko o 10 USD więcej niż cena 219,99 USD w Czarny piątek, co jest najlepszą ceną, jaką widzieliśmy od listopadowej wyprzedaży.

Zobacz też:

Jeśli Twoje dziecko nie jest gotowe na telefon, lepiej sprawdzi się smartwatch

Ku zaskoczeniu oczekiwań fanów, Apple nie ogłosił drugiego Apple Watch SE podczas wydarzenia 8 marca. Oznacza to, że Apple Watch SE 2020 jest nadal najbardziej przystępnym cenowo zegarkiem, jeśli martwisz się wyborem serii 3 z 2017 roku. Wśród tych dwóch ostatnich procesor S5 SE jest bardziej elegancki niż S3 z serii 3. Dzięki temu, co potwierdza Apple, jest dwa razy szybsze niż seria 3, SE powinno być w stanie obsłużyć otwarte aplikacje bez zamrażania. Chociaż oba monitorują tętno (i pomijają możliwości EKG), SE oferuje dodatkowe funkcje zdrowotne, takie jak obsługa międzynarodowych połączeń alarmowych i wykrywanie upadku.

Nawet bez specyfikacji można je odróżnić, po prostu patrząc na te krawędzie. Seria 3 ma pudełkowaty kształt, podczas gdy SE kołysze się tymi samymi zaokrąglonymi ramkami i wykorzystuje cieńsze ramki, zwiększając rozmiar ekranu – dzięki czemu jest prawie nie do odróżnienia od serii 4, 5 i 6.

Przeglądaj powiązane treści: