Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kupuj w Brie Leon i Esse Studios w Paddington Pop-Up w Riise

Kupuj w Brie Leon i Esse Studios w Paddington Pop-Up w Riise

W lokalizacji Paddington będą prezentowane produkty z kolekcji zorientowanej na zrównoważony rozwój, w tym marek takich jak Bondi Born, Liss, Pre-Lion, Essie Studios i nie tylko.

Riise to rynek e-commerce dotyczący mody i stylu życia, skupiający się na udostępnianiu luksusowych i odpowiedzialnych marek i kolekcji. Przez cztery dni zespół ożywia wirtualny program za pomocą wyskakującego okienka w Paddington.

W pop-upie znajdą się dzieła takich firm jak Bondi Born, Lesse, Savannah Morrow, Agmes Jewellery, Baina, Operasport, Brie Leon, Esse Studios i nie tylko. Każdy przedmiot na platformie został sprawdzony, aby mieć pewność, że spełnia standardy zrównoważonego rozwoju Riise bez uszczerbku dla osobistego stylu.

Jeśli masz ochotę napić się wina i porozmawiać o rozwiązaniach klimatycznych, aktorka i aktywistka Natalie Kelly dołączy do Sarah Bell, założycielki i dyrektor generalnej Riise, na czacie, który rozpocznie się o 17:30 w piątek 23 lutego.

Możesz też przyjść w niedzielę 25 lutego o 15:00, aby podpisać książkę i przeczytać ją dziennikarce i szefowej ds. zrównoważonego rozwoju w Riise, Lucienne Tonti, autorce książki Noszenie słońca.

powstanie.świat
@Rise.świat

Mamy nadzieję, że spodobają Ci się produkty i miejsca, które polecamy Wielkie cięcie. Nasi redaktorzy wybierają każdy z nich niezależnie. Wielkie cięcie Klikając niektóre linki, możesz otrzymać prowizję partnerską.

READ  Szok cenowy iPhone'a 15 Pro, potężna obietnica Apple Watch i sekrety Apple iPhone'a