Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

LEVC rozwija się w Polsce | Media wewnętrzne

Firma LEVC, producent pojazdów elektrycznych z siedzibą w Coventry, ujawniła Wejście na polski rynek pojazdów użytkowych i taksówek poprzez wyznaczenie dedykowanego partnera handlowego w kraju.

Polish Electric Automobile Corporation (PEVC), z siedzibą w Warszawie, Bośni i Szlezwiku-Holsztynie, będzie oferować pełne wsparcie sprzedaży i obsługi posprzedażnej elektrycznej taksówki TX LEVC, wahadłowca TX i nowego elektrycznego furgonetki VN5 w trzech lokalizacjach.

CEO LEVC, J தலைமை rk Hoffmann, powiedział: „Nasze wejście na polski rynek jest kolejnym ważnym krokiem w strategii eksportowej LEVC i nadal rozwijamy naszą działalność poza Wielką Brytanią.

„Do końca tego roku planujemy mieć ponad 30 europejskich partnerów handlowych i serwisowych. Popyt na produkty do napędów elektrycznych rośnie w całej Europie, a Polska nie jest wyjątkiem.

„Z niecierpliwością czekamy na współpracę z naszym nowym partnerem handlowym w celu przedstawienia marki i produktów LEVC klientom w całym kraju”.

BEaej Mrugalski, założyciel PEVC, dodał: „Polska firma produkująca samochody elektryczne jest podekscytowana możliwością reprezentowania LEVC w Polsce.

„Cenimy LEVC jako producenta najwyższej jakości pojazdów elektrycznych, które ściśle odpowiadają wartościom naszego dealera.

„Wiemy, że w Polsce jest popyt na samochody dostawcze i taksówki Range Extender. W związku z tym mamy nadzieję, że nowe i innowacyjne produkty LEVC będą pasować do naszego portfolio”.

READ  PKB Intercity kupuje 300 taksówek. Będą produkowane w Polsce – Magazyn WhiteMAD