Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Liderzy Apple Maps wyjaśniają, w jaki sposób firmie udało się uratować aplikację pomimo trudnego początkowego uruchomienia

Mapy Apple widziałem Wiele promocji W ciągu ostatnich kilku lat, a konkretnie tej jesieni wraz z iOS 15 i kolejną aktualizacją pod koniec 2021 roku. Teraz CNN udzielił wywiadu Dwóch liderów Apple Maps, aby dowiedzieć się więcej o usłudze, w tym o tym, jak zmienia się aplikacja i dlaczego Apple uważa, że ​​powinna być dla Ciebie.

Remont Apple Maps był pierwszym Zapowiedziany w 2018 r. Po ukończeniu głównej części W Stanach Zjednoczonych w styczniu 2020 r.. Od tego czasu firma Apple rozwijała się na tym nowym fundamencie na całym świecie i w Stanach Zjednoczonych w 2021 roku.

CNN spotkało się z Davidem Dornem, głównym produktem i Meg Frost, dyrektorem ds. projektowania w Apple Maps, aby uzyskać zakulisowe szczegóły dotyczące tegorocznych ulepszeń usługi. Warto zauważyć, że zmiany pomogły przenieść usługę z obserwowania konkurentów, takich jak Mapy Google, do jazdy w niektórych obszarach.

Z renderowania 3D kuli ziemskiej teraz dostępnej dla Zabytki 3D w większej liczbie miastOto, co powiedział Frost:

Przed nową mapą mieliśmy produkt 2D i naprawdę mieliśmy płaską reprezentację świata. Skorzystaliśmy więc z okazji, aby stworzyć realistyczny świat, który dokładnie przedstawia rozmiary krajów w 3D.

Kolejną zmianą jest ulepszona nawigacja samochodowa, piesza, rowerowa i tranzytowa. Frost mówi, że nowe szczegóły powinny pomóc w podjęciu „decyzji w ułamku sekundy”:

„Na pierwszy rzut oka kierowcy mogą ogarnąć skomplikowane skrzyżowanie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej” – powiedział Frost. „A te szczegóły pomagają w podjęciu w ułamku sekundy decyzji, którą zamierzają podjąć. Dlatego chcemy, aby nawigacja była bezpieczniejsza i bardziej przyjemna wizualnie.”

dla nowych W wybranych miastach pojawiają się punkty orientacyjne 3D W Apple Maps Frost powiedział, że zespół ręcznie tworzy siatkę 3D rzeczywistego budynku, a następnie nakłada ją na mapę podstawową. Oznacza to, że funkcje 3D są bardzo dokładne.

READ  Każda gra jest bezpłatna na Steam, PlayStation i Xbox 17 czerwca

I to jest obszar, w którym Apple wyprzedza teraz Waze i Mapy Google.

Radio City Music Hall W Nowym Jorku w komplecie z odpowiednim kolorowym oświetleniem. Łuk, drzewa i staw w Park Waszyngtona wygląda czysto. i Filadelfijskie Muzeum Sztuki W komplecie ze kamienną figurką poniżej. W stolicy odtworzone przez Apple pomniki narodowe i pomniki mogą być wykorzystane na Prochowiec lub IPAD Na zajęciach w celach edukacyjnych.

Jeśli chodzi o to, dlaczego ludzie wybierają Apple Maps zamiast innych opcji, Dorn podzielił się trzema powodami: zaangażowaniem Apple w ulepszanie, prywatnością i projektowaniem/ekosystemem:

Dorn opisał zalety jako podejście 3D do tego, dlaczego przynajmniej mapy Apple powinny być uważane za twoją ulubioną mapę. Po pierwsze, Apple dokonuje znacznych inwestycji w Mapy, aby nadal je ulepszać. Prywatność jest dla nich kluczem, ponieważ nie musisz tworzyć osobnego konta i nie śledzą Twojej lokalizacji w celach związanych z danymi. Po trzecie, projekt i ekosystem, w którym grają mapy. Integracja z innymi urządzeniami i usługami Apple jest istotnym aspektem tej usługi.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: