Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Light No Fire to kolejna ambitna gra studia odpowiedzialnego za No Man’s Sky

Light No Fire to kolejna ambitna gra studia odpowiedzialnego za No Man’s Sky

Dziesięć lat temu podczas gali Spike Video Game Awards firma Hello Games zrobiła furorę, ogłaszając niezwykle ambitną grę eksploracyjną science-fiction Żadnego człowieka z nieba. Dziś wieczorem, podczas edycji The Game Awards 2023, studio zrobiło to ponownie, ujawniając Światło, nie ogień. Tym razem zamiast przedstawiać ogromny świat różnorodnych planet do eksploracji, gra skupia się na jednym niezwykle szczegółowym świecie.

Według Seana Murraya z Hello’s gra była rozwijana przez mały zespół przez ostatnie pięć lat. Opisuje go jako „pierwszy prawdziwie otwarty świat” bez granic, który zawiera również element gry wieloosobowej online. Ze zwiastuna wynika, że ​​zawiera ona elementy takie jak rzemiosło i górnictwo, a także możliwość jeżdżenia po latających górach.

Oto oficjalny opis:

Światło, nie ogień To gra o przygodzie, budowaniu, przetrwaniu i wspólnym odkrywaniu. Akcja gry rozgrywa się na fikcyjnej planecie wielkości Ziemi, co przenosi głębię gry RPG na swobodę izolowanej rozgrywki typu survival.

Oczywiście od pierwszej zapowiedzi minęło już sporo czasu Żadnego człowieka z nieba. Po zaprezentowaniu w 2013 r., została ostatecznie wydana w 2016 r. i od tego czasu dotarła do szerokiej gamy platform i rozrosła się dzięki ciągłemu strumieniowi aktualizacji. W ubiegłym roku osiągnęła wersję 4.0, a w 2023 roku została rozszerzona na komputery Mac i PlayStation VR2.

Nie ma jednak jeszcze żadnych informacji na temat daty premiery ani platform Światło, nie ogień ma Strona Steama.

READ  Jak skutecznie przetrwać Deep Dark Biome w Minecraft 1.19 Dzika aktualizacja