Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Livestream Poland: Bialistock Lawlanders Vs. Warsaw Eagles, 8 maja, 20:00 czasu środkowoeuropejskiego (20:00, 14:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarevic

Plik Warszawskie Orły (0-2) zapewni Bialistock Lawlanders (1-0) W jednym z dwóch meczów w tę sobotę Polska Liga Piłkarska W ten weekend.

Plik Lolanders Znaleziony jako jeden z ulubionych Polskie Jednocześnie tytuł tego sezonu Orły Chcą znaleźć swoją tożsamość na początku tego sezonu.

Plik Lolanders Pokonali otwarcie sezonu w zeszłym tygodniu Warsaw Mets 26-12. W tej grze zaczyna się rozgrywający Derrick Evans Druga kwarta zakończyła się niewielką kontuzją ciała. Utrata dzwoniącego sygnału startu na początku gry zwykle prowadzi do przegranej, ale Lolanders I rozgrywający rezerwy Polski Lucas Silvovsky Był w stanie złapać i wygrać. Silvovsky Był w stanie znaleźć Rafał Królewski Głęboki w dotyku i Lolanders Obrona wygrała mecz wielką szóstką w ostatnich minutach gry.

Bialistock Lawlanders Vs. Warsaw Eagles, 8 maja, 20:00 CET (20:00, 14:00)

Lolanders Trener Troy Baker Sport i kontuzja z zeszłego tygodnia:

Prawdopodobnie nie jest gotowy na ten tydzień. Wiedzieliśmy, że musimy przejść przez pierwszą grę, zanim będziemy mogli wykonać kopię zapasową. Oczywiście wydarzyło się coś, na co nie byliśmy gotowi i byłem zadowolony z tego, jak zespół skończył, zawstydzając problemy. Mieliśmy wiele błędów, ale znaleźliśmy wyjście z wygranej. Lepszy biedny koń niż brak konia.

Za to Orły, Ponieważ w tym sezonie odpuścili oba mecze, będą mieli szansę wygrać pierwszy mecz na własnym boisku. Główny trener Talip Wise I to Orły Poprawia się z tygodnia na tydzień, ponieważ starają się stworzyć program, w którym w zeszłym sezonie grało w piłkę tylko z dziewięcioma osobami. Znowu w obronie Dorian Winston Od bycia siłą do zespołu, tworzy spektakle w obronie i zespołach specjalnych. Były gracz Arena League Orły Leading Doctors i wróci do gry.

Rozgrywający Shashan Mumble Na szczycie tego Orły Powolny i stały postęp:

Zdecydowanie dokonaliśmy pewnych ulepszeń. Trenowaliśmy dobrze przed naszą ostatnią grą. Chłopaki byli zamknięci i skupieni, ale myślę, że mogło być jeszcze lepiej. Trener Wise twierdzi, że mecz został dobrze wygrany przed sobotą. Chłopaki i ja się zgadzamy, wszyscy kupiliśmy. To oczywiście pojawia się wielokrotnie, jeśli chodzi o chemię budowlaną. Tak więc spędzamy czas poza szkoleniem zespołowym, aby uzyskać dodatkową pracę i znaleźć się na tej samej stronie. Dwa tygodnie temu myśleliśmy, że dobrze prowadzimy piłkę przeciwko Pythonom, ale wciąż było wiele błędów, musimy pomóc naszej obronie, zabrali nas, gdy gra była zamknięta przez pierwsze dwa tygodnie.

Szukaj Bialistack Aby pokazać lepszą grę po tym, jak rozważali brzydką wygraną w zeszłym tygodniu Warsaw Mets. Plik Orły Postaraj się ulepszyć swoje pierwsze dwie gry i wygrać.

READ  Ogłoszono specjalną datę premiery Grand Tour Poland

Sprawdź grę na żywo tutaj. Bialistock Lawlanders Vs. Warsaw Eagles, 8 maja, 20:00 CET (20:00, 14:00)

Lista Orłów Warszawskich (Kliknij, aby powiększyć)

Lista Bialistalk Lowlanders (Kliknij, aby powiększyć)