Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Livestream Poland: Warsaw Mets @ Bytkosk Archers, 15 maja, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarevic

Jeden z dwóch Polska Liga Piłkarska W tym tygodniu są mecze Warsaw Mets (0-2) Frekwencja Bytkoscy łucznicy (2-0).

Te dwie drużyny nie są na tyle daleko, aby pokazać swoje rekordy. Plik Spotyka się Te dwie straty są bardzo bliskie Łucznicy Oba wygrane są z drużynami z nieudanymi rekordami.

Plik Bytkoscy łucznicy Obrona dominowała na początku sezonu. Dwa tygodnie temu przeciw Crago Kings, The Łucznicy Dywizja obronna trzy punkty zwrotne doprowadziły do ​​kolejnego zwycięstwa. Unikalny gracz liniowy w tej grze Robbie Wallace Zablokował bramkę z gry i trafił przyłożenie w potknięciu, które było drugim przyłożeniem w sezonie.

Warsaw Mets @ Bytkosk Archers, 15 maja, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Wallace Skomentował klucze Łucznicy Zwycięstwa defensywne w tym sezonie:

„Ci faceci bawią się światłami. Wszystko zaczyna się od ćwiczeń. Obrót nastąpił, ponieważ wszyscy czytają film i kończą w odpowiednich miejscach we właściwym czasie. Staramy się dać jak najwięcej szans na zdobycie jak największej liczby punktów. nasza zbrodnia. To właśnie robimy. „

Niebezpieczny, Fitocosks Doświadczony napastnik był w stanie wbić piłkę daleko za linię. Ten atak z biegu jest dobrze uzupełniony przez ich niezwykłą grę w podania, ponieważ główna część popełnionej przez nich zbrodni została stworzona przez rozgrywającego Jack Siemens Poprawione umiejętności chodu i biegania. Dawny Brazylia League Standout szybko zyskało sławę Polski Bardzo ekscytujący rozgrywający do obejrzenia.

Z drugiej strony Warsaw Mets I np Uniwersytet Teksasu Rozgrywający David Ash Wciąż szukam pierwszego hitu sezonu. Dwa tygodnie temu ponieśli kolejną bliską porażkę, która zmniejszyła zwycięstwo Bialistock Lawlanders 26-12. Szary I główny trener Jack Hale Szukanie punktów i punktów wystawiania, aby przesunąć piłkę na platformę Łucznicy Bezpieczeństwo.

Defensywnie, The Warsaw Mets Dodany fiński Znowu w obronie Rufile Khalifa W tym tygodniu. Kalif Jest wysoki i atletyczny róg, był podstawą Wasa Royals Bezpieczeństwo Finlandia Konkurencja Klonowa Liga przez wiele lat. Oczekiwać Kalif Najlepszym odbiorcą przeciwnika są jego atletyczne cechy i umiejętności piłkarskie, które dają mu możliwość zablokowania przeciwników odbierających i pomocy im w kontynuowaniu gry. Ogólnie rzecz biorąc, plik Spotyka się Obrona grała lepiej w tym sezonie, a sprzęgło zatrzymało się w czwartej kwarcie Spotyka się Rywalizuj w obu meczach w tym sezonie.

READ  bne IntelliNews - inflacja bazowa w Polsce podnosi tempo wzrostu do 9,9% r/rw sierpniu

Warszawa Odbiorca podatku Chucky Blair Na szczycie tego Spotyka się Wprawny to mecz defensywny Łucznicy Zespół:

„W tym tygodniu mamy trudne spotkanie z łucznikami. Mają rozgrywających na całym boisku. Ale w tym tygodniu będziemy głodni, ponieważ jesteśmy zdrowi po pierwszych dwóch tygodniach kontuzji. ​​Może pomóc”.

Ta gra pomoże pokazać fanom Polska Liga Piłkarska Gdyby Warsaw Mets Trzymaj się wspaniałych zespołów Polska. Za to Łucznicy, Chcą nadal wygrywać i udowodnić swoje wątpliwości, ponieważ powoli argumentują za najlepszą drużyną w kraju.

Sprawdź grę na żywo tutaj. Warsaw Mets @ Bytkosk Archers, 15 maja, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Lista łuczników bydgoskich

Warsaw Mets List