London Lions odnoszą więcej sukcesów w Euro Cup niż gospodarze w Polsce

London Lions odnieśli większy sukces w Pucharze Europy, wygrywając 83-76 ze Śląskiem Wrocław w Polsce.

Mie Oni miał double-double 22 punktów i 12 zbiórek, co pomogło Lions zająć siódme miejsce w dywizji.

Wracają do Copper Box Arena w najbliższą środę (15 marca, 19:30), aby gościć grecką stronę Prometheus Patras, z biletami w cenie od 5 funtów dla dorosłych.

Wrocław niedawno mianował legendę Turcji Ertuğrula Erdogana na swojego nowego głównego trenera, a pozyskał Vasilije Pusicę, DJ Mitchella i Serhija Pavlova, ale Lwy rozpoczynają 17-10, mając osiem punktów przewagi nad Oni.

Tomislav Zupcic pomógł gościom podwyższyć prowadzenie gości do 25:17, zanim polska strona zmniejszyła stratę do trzech.

Ale kapitan Lions, Aaron Best, uderzył następnie dwa razy z linii rzutów wolnych, a Jupczyk rzucił trzypunktowy strzał przed końcem pierwszej kwarty.

Obrona zdominowała drugą sesję, a Wrocław prowadził 12:10, zostawiając Lions prowadzenie 40:36 po pierwszej połowie.

Śląsk prowadził 8:0 na początku trzeciej kwarty, zmuszając trenera Lions, Ryana Schmidta, do ogłoszenia przerwy na żądanie, a następnie goście objęli prowadzenie 54:49, kiedy Jordan Taylor i Oney trafili po trzy punkty. , układy i strzały z dystansu.

Wrocław prowadził 61-59 na 55 sekund przed końcem, a Oni wyrównali i wyprzedzili Best Lions o punkt.

Lwy wzmocniły obronę w ostatniej kwarcie i utrzymały gospodarzy do 15 punktów.

Było 66-66, zanim Taylor i Josh Sharma dali Lions cztery punkty przewagi, a Sam Decker przedarł się z 20-punktowym oni, gdy Brytyjczycy prowadzili 78-68.

Busica zainteresował Śląska, ale Taylor, były wyróżniający się zawodnik z University of Wisconsin-Madison, przeniósł się do 21 punktów z treyem i zakończył znakomity występ z 23 punktami, siedmioma zbiórkami, dwiema asystami i trzema przechwytami.

READ  Restauracja Hawick polskiej pary została uznana za najlepszą w południowej Szkocji