Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Losy gimnastyki oczarowują Włochy i świat, to historyczna misja: oddaliśmy wszystko


Przycisk udostępniania

Losy gimnastyki oczarowują Włochy i świat, to historyczna misja: oddaliśmy wszystko

Włochy i świat honorują wróżki gimnastyki artystycznej. Alice D’Amato, Asia D’Amato, Vanessa Ferrari i Martina Maggio omal nie przegrały zdobycia brązowego medalu w finale gimnastyki artystycznej na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Ale mimo to niebieski nadal osiąga historyczny dla tej dyscypliny wynik, którego brakowało od 1928 roku.

Włącz powiadomienia, aby otrzymywać aktualizacje

sen zniknął na 4 dziesiąte Ale to sprawia, żeWłochy wszyscy dumni Poćwicz gimnastykę artystyczną. Udowodnienie, że głośny aplauz firmy nie wystarczył Alice D’Amato, Asia D’Amato, Vanessa Ferrari i Martina Maggio W finale gimnastyki artystycznej o medal, ale 4 miejsce dla Włoch Smakuje bardzo słodko. Półmetek zwycięstwa niebieskiej drużyny, która uplasowała się za Rosją, Stanami Zjednoczonymi i Wielką Brytanią, osiągając najlepszy wynik od tamtej pory. Amsterdam 1928. Dziewczyny były co najmniej idealne, nie zrobiły nic złego, ale musiały trochę karmić piersią, by zaskoczyć Wielką Brytanię, która znalazła się na trzecim miejscu z 164 093 punktami.

Kilka dziesiątych więcej niż 163 638 z Włoch Kto pod koniec trudnego wyścigu może jeszcze osiągnąć wynik, który zapisał się w historii tego sportu. W dniu, w którym mistrzyni Stanów Zjednoczonych Simone Biles odeszła na emeryturę, byli Vanessa Ferrari i jej kumple sprawiają, że Tokyo Arena błyszczy I sprawił, że miliony Włochów przyklejonych do telewizji marzyły o zdobyciu medalu w nadziei, że wybuchnie radością. ale nie ma problemu. Radość niebieskich była taka sama, jakby wciąż mieli na szyi medal olimpijski. Piękne zdjęcia i selfie na koniec wyścigu oraz przytulenie z japońskimi przeciwnikami. Igrzyska Olimpijskie Włoskiej Gimnastyki Artystycznej były prawdziwym sukcesem.

Radość Vanessy Ferrari: „Byliśmy blisko tego osiągnięcia, ale co za wyścig!”

Całe Włochy mogły docenić cudowne ćwiczenia na belce Alicja D’Amato i bliźniak Azja (Urodzony 2003 jest już w drugim historycznym wyniku z zespołem po World Bronze 2019) e Martina Maggionie zapominając Vanessa Ferrari. Jego praktyka wolnego ciała w sieciach społecznościowych została przez kogoś określona jako dziedzictwo ludzkości. Perfekcja ruchów 30-latki z Brescii sprawiła, że ​​Włosi byli podekscytowani i promieniejący magią jej występu. „Co za wyścig! Wierzyliśmy w niego do końca!!! Daliśmy wszystko, co mieliśmy, bez wypadania, narzędzie po narzędziu i prawie trafiliśmy! “ Niebieska bohaterka napisała na swoim koncie na Instagramie.

READ  Thomas Pesquet wykona spacer kosmiczny, aby zainstalować system paneli słonecznych na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Federica Pellegrini w finale na 200 m po raz piąty z rzędu na igrzyskach olimpijskich

Był to bardzo pożądany wynik dziewcząt, które zdawały sobie sprawę, że dotarły na igrzyska olimpijskie w nie do końca optymalnym stanie. Od 2019 roku praktycznie nigdy nie startowaliTo znaczy, zanim pandemia całkowicie zmieni nasze życie. Jednak ciężko walczyli i odeszli o krok od ostatecznego celu. Medal był na wyciągnięcie ręki, zanim Brytyjczycy pokazali stopnie marzeń. Jednak wróżki zapisały ważną kartę w historii włoskiego sportu, dzięki czemu były dumne z całego zespołu, który wspierał je od początku do końca wyścigu. Blue właśnie dostała dużo braw i wielkie podziękowania Uderzać historią w historię.

Przycisk udostępniania