Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

LTIMindtree zwiększa zasięg w Europie dzięki nowemu centrum dostaw w Polsce IT Voice | Internetowe media informatyczne

LTIMindtree [NSE: LTIM, BSE: 540005], globalna firma zajmująca się doradztwem technologicznym i rozwiązaniami cyfrowymi, ogłosiła dzisiaj otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego w Krakowie, w Polsce, w ramach swojej strategii rozszerzania swojej obecności w Europie Wschodniej. Otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego muzyka z Jersey, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa, Przemysław Roth, Wiceprezes Aspire (Kraków), Piotra Mitchella, Wiceprezes Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL-Kraków), Rao Madukuri, Prezes Polsko-Indyjskiej Rady Handlowej i Nachiket Deshpande, Dyrektor operacyjny i członek zarządu, LTIMindtree.

To najnowocześniejsze centrum na 500 miejsc w Ocean Office Park – Kraków wesprze możliwości firmy w regionie i przybliży światowej klasy usługi LTIMindtree klientom z branży turystycznej, transportowej i hotelarskiej. Nowe centrum uzupełni warszawskie centrum dostawcze LTIMindtree.

Jerzy Muzyk, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa

„Polska, a Kraków w szczególności, to renomowane europejskie centrum technologiczne z imponującą pulą talentów. Stanowi integralną część światowego biznesu technologicznego. Cieszymy się, że liderzy rynku, tacy jak LTIMindtree, nadal inwestują w naszym regionie i mieście, aby wspierać innowacje i umożliwiać cyfrową transformację globalnym firmom z różnych branż.” powiedział.muzyka z Jersey, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa.

Nachiketh Deshpande, dyrektor operacyjny i członek zarządu, LTIMindtree

Nachiketh Deshpande, dyrektor operacyjny i członek zarządu, LTIMindtree, powiedział: „Z przyjemnością ogłaszamy otwarcie naszego nowego centrum dostawczego w Polsce. Ten udoskonalony obiekt pozwoli nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów, przybliżyć nasze usługi naszym globalnym i europejskim klientom oraz zapewnić im doświadczenie nowej generacji. To posunięcie jest zgodne z naszą strategią poszerzania naszego globalnego zasięgu. Wzmocnienie naszej obecności na kluczowych rynkach. Nasz model dostarczania w pobliżu okazał się skuteczny, a ta ekspansja jeszcze bardziej zwiększy nasze możliwości geograficzne, czyniąc nas bardziej elastycznymi i szybciej reagującymi na potrzeby naszych klientów.

„Gratulujemy LTIMindtree otwarcia nowego centrum dostaw w Krakowie w Polsce. Ta wyprawa do Europy Wschodniej jest strategicznym posunięciem mającym na celu dalsze usprawnienie dostępu do portfolio rozwiązań cyfrowych dla firm geograficznych. Wierzymy, że inwestycja LTIMindtree w regionie znacznie przyczyni się do ogólnego wzrostu i rozwoju polskiego sektora technologicznego. Życzymy LTIMindtree dalszego rozszerzania swojej obecności i ustanowienia globalnego zasięgu” – powiedział. Przemysław Roth, Wiceprezes ASPIRE (Kraków).

READ  Komal Mathur z Goa błyszczy w Polsce na Międzynarodowym Konkursie Mediacji | Wydarzenia Film Aktualności

Placówka w Krakowie jest najnowszym dodatkiem do rozwijającej się działalności LTIMindtree w całej Europie, obsługującej 75 klientów. Dysponując dwudziestoma trzema biurami i dziewięcioma centrami dystrybucyjnymi w regionie, LTIMindtree zapewnia klientom innowacyjne rozwiązania technologiczne i usługi, które zapewniają im przewagę konkurencyjną na ich rynku.