Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Malezyjski as w biegach wieżowych zajmuje pierwsze miejsce w Polsce

Malezyjski as w biegach wieżowych zajmuje pierwsze miejsce w Polsce

Płatkowanie Jayi: Narodowa biegaczka wieżowa So Wai Sing ponownie sprawiła, że ​​Malezyjczycy byli dumni, zdobywając pozycję mistrzowską w Biegu Na Szczyt Rondo 1! (Ronda 1 Run Up!) Wyścig w wieży odbył się 18 marca w Polsce.

Rok temu w tych samych zawodach zajął drugie miejsce.

Soh przebiegła 38 pięter, pokonując łącznie 836 stopni, osiągając nowy rekord życiowy w pojedynczym rozbiegu 3m33,56s i podwójnym biegu 7m24,01s.

Jego celem na zawody było zwycięstwo z byłym mistrzem świata w biegach po wieżach, Piotrem Łopodzińskim, który startował na własnym terenie.

„Oprócz zdobycia mistrzostwa, chciałem pobić jego rekord, byłem w świetnej formie i byłem na to gotowy”, powiedział Soh, który dał z siebie wszystko i dobrze wystartował w pierwszym przejeździe, pchając się z determinacją. W zeszłym roku odzyskał utracone miejsce mistrzowskie.

„Biegałem z prędkością 140 uderzeń na minutę przy pełnym wykorzystaniu poręczy. Czułem się dobrze aż do 29 piętra i powiedziałem sobie, że zostało tylko osiem pięter do przejścia.

„Musiałem dać z siebie wszystko, więc zapłaciłem każdy grosz, który w to wszedł” – powiedział. słońce.

W pierwszym biegu Soh przekroczył linię mety i osiągnął czas 3m33,56s, wyprzedzając o osiem sekund Łopodzińskiego.

„Byłem bardzo zadowolony z wyniku, ale jednocześnie musiałem się upewnić, że zaliczę przyzwoity występ w drugim przejeździe, który, jak wiedziałem, będzie znacznie wolniejszy niż w pierwszym przejeździe” powiedział. .

Do drugiego przejazdu Cho wystartował znacznie wolniej i dopiero po pierwszej połowie trasy. Udało mu się uzyskać 3 minuty 50,45 sekundy.

Soh ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach Estonii w biegach wieżowych, które odbędą się 2 kwietnia w Tallinn Tower.

READ  Polscy prawodawcy torują drogę do ogólnokrajowego referendum w sprawie przyjęcia większej liczby migrantów