Marcelo śpiewa podczas meczu nowego klubu Raków w Polsce

Marcelo był zainspirowany, gdy w niedzielny wieczór obrońcy tytułu rozgromili Lecha.

Lewy obrońca Haramby Stars, Eric „Marcelo” Ouma, był w doskonałej formie, gdy jego nowy klub Rakovo Częstochowa pokonał w niedzielny wieczór Leg Poznań 4:0.

Ouma, występujący po raz czwarty w lidze od czasu dołączenia do klubu, bombardował lewą flankę, oddając trzy udane dryblingi w trzech z pięciu prób.

Został osłabiony w 72. minucie po tym, jak zarejestrował kluczowe podanie w ciągu swoich minut na boisku.

Maina stworzyła świetną okazję, która nie została jednak wykorzystana, ponieważ Bayer Leverkusen Xabiego Alonso był zbyt mocny dla jego drużyny z Kolonii.

W 14. minucie Bartos Novak zdobył bramkę po perfekcyjnym rzucie wolnym obok bezradnego bramkarza Lecha Poznań Bartosa Mrocka i wpadł do siatki.

Dziesięć minut później Gustav Berggren zdobył dwie bramki po tym, jak zdecydował się oddać mocny strzał na początku meczu, zanim bramka Mrożka wpadła do siatki.

W 36. minucie Szwed strzelił drugiego gola w tym dniu, decydując się na oddanie strzału spoza pola karnego.

W drugiej połowie obrońcy tytułu zdobyli cztery bramki, gdy Fran Tudor posłał piłkę w pole karne, po czym ta odbiła się od Bartosa Mrocka.

Rakow zmierzy się z Ruachem Sorso w kolejnym ligowym spotkaniu jeszcze w tym miesiącu.

W rezultacie Rakov zajmuje piąte miejsce z 39 punktami, ale mając jeden mecz do rozegrania, jeśli wygra, awansuje na drugie miejsce z 42 punktami, tracąc trzy punkty do lidera ligi, Śląska.

Zespół AFC Leopards świętuje 60. rocznicę późnego zwycięstwa nad Nzoia Sugar

Zespół AFC Leopards świętował swoje 60. urodziny po zaciętym zwycięstwie 2:0 nad Nzoia Sugar.

Ouma został sprzedany polskiej stronie za ponad 150 milionów Ksh przez szwedzką drużynę AIK w zeszłym miesiącu po spędzeniu w klubie ponad trzech lat.

READ  Tenis News: Vera Zvonareva deportowana z Polski za naruszenie bezpieczeństwa przed warszawskim turniejem WTA

Obrońca podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kilka lat w Rakowie Częstochowa.

Śledź nasze Kanał Pulse Sports na WhatsAppAby uzyskać więcej wiadomości.