Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mercedes-AMG A45 i CLA 45 Edition 55 wprowadzone na rynek z okazji 55. rocznicy AMG – BenzInsider.com

AMG świętuje swoje powstanie 55tak Rocznica w tym roku. Aby uczcić to wydarzenie, trójramienna gwiazda wypuściła samochody AMG A45 i CLA45 Edition 55.

według Komunikat prasowy Grupy Mercedes-BenzModele z limitowanej edycji można zamawiać od maja do grudnia 2022 roku. Jednak dostawy jednostek mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Nowe modele bazują na podstawach AMG A45 i CLA45, ale mają specjalne podwozie, które wyróżnia je wizualnie.

Estetyczne ulepszenia samochodów są podkreślone przez wykończenie nadwozia Cosmos Black Metallic z kontrastującymi znaczkami AMG i plakietkami w pobliżu progów drzwi. Należą do nich również 19-calowe kute felgi oraz ulepszenia aerodynamiczne z pakietów AMG Night i AMG Night II. Mieszanka ekskluzywnych pakietów wyposaża samochody w większy przedni splitter z dodatkowymi otworami wentylacyjnymi, tylny spojler, kanały powietrzne na tylnym pasie, tylne listwy dyfuzora, listwy przy krawędziach okien, przedni grill i obudowy lusterek bocznych, wszystkie pokryte błyszczącym czarnym kolorem farba.

Wejście do wnętrza ujawnia kontrastującą czerń i czerwień z klasycznymi czerwono-czarnymi siedzeniami obitymi skórą Nappa w dwóch odcieniach. Co więcej, kierownica ma osłonę z mikrofibry, a na bocznych listwach progowych widnieje napis AMG, który po otwarciu drzwi świeci na czerwono. Oczywiście tu i ówdzie można znaleźć napisy AMG i znaczki „Edition 55”, aby przypomnieć ludziom, że jeżdżą modelem z serii Limited.

ten Mercedes AMG A45 I CLA45 Wersja 55 jest ograniczona tylko do 55 próbek każda. Dlatego zainteresowani kupujący powinni składać zamówienia już teraz, do wyczerpania zapasów.

READ  Prezydent Honchos - Ustanowiono dominatorów NA OWL 2022