Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mężczyzna pada na śmierć, próbując odzyskać upadły telefon

Mężczyzna pada na śmierć, próbując odzyskać upadły telefon

Rozdzierające serce zdjęcia pokazują ostatnie chwile mężczyzny, zanim utonął przed swoją przerażającą dziewczyną.

30-letni Andrea Mazetto zmarł tragicznie po utracie równowagi i upadku z klifu 92 metry podczas próby odzyskania telefonu, słońce raporty.

Przerażający wypadek miał miejsce, gdy 30-latek wyszedł na spacer ze swoją dziewczyną, Sarah Bragante, po przełęczy Altar Knotto w miejscowości Rozzo w Vicenzy we Włoszech.

Niepokojące zdjęcie zrobione chwilę przed tragedią pokazuje parę pozującą radośnie, zanim Andrea upada, gdy próbuje wyciągnąć telefon z krawędzi wąwozu.

Lokalne media podały, że początkowo uważano, że telefon należy do jego dziewczyny, ale później potwierdzono, że był to telefon Andrei.

Do wypadku doszło około godziny 14 w sobotę, kiedy Andrea, biznesmen i entuzjasta fitnessu, stracił równowagę i spadł z klifu na szlak turystyczny.

Sarah, która podobno była w szoku, zaalarmowała służby ratunkowe, które wysłały na miejsce zespół alpejskich strażaków i ratowników wraz z zespołem medycznym.

Ciało Andrei zostało odzyskane helikopterem.

Para przesyłała zdjęcia ze swojej wędrówki szlakiem do swoich relacji na Instagramie tego dnia, podczas gdy Sarah opublikowała swoje ostatnie wspólne zdjęcie przed usunięciem swojego konta.

Post brzmiał: „Nasze ostatnie pieprzone zdjęcie razem.

„Zawsze będziesz ze mną, moja mała lalko.”

Dzieje się tak po tym, jak brytyjski turysta spadł 30 metrów z góry w Haramush w Himalajach, ścigany przez szalejącego muła.

Wcześniej w tym miesiącu Moja mama utonęła ponad 30 metrów przed swoją rodziną Po przejściu przez barierkę zabezpieczającą w popularnym miejscu na selfie.

Ta historia pierwotnie się pojawiła słońce Jest reprodukowany tutaj za zgodą

READ  Indie mogą wkrótce stać się trzecią co do wielkości gospodarką świata – Nowa Zelandia pilnie potrzebuje zbudowania relacji handlowych