Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mieszkańcy Montecito, domu Meghan, Harry’ego, Oprah Winfrey i Ellen, zostali poproszeni o opuszczenie z powodu powodzi w Kalifornii.

Mieszkańcy Montecito, domu Meghan, Harry’ego, Oprah Winfrey i Ellen, zostali poproszeni o opuszczenie z powodu powodzi w Kalifornii.

Po latach suszy Kalifornia toczy długotrwałą walkę z powodziami fale sztormowe Toczy się po Oceanie Spokojnym, zabijając co najmniej 14 osób, blokując autostrady w całym stanie i wysyłając mieszkańców do ucieczki, by ratować życie.

W poniedziałek urzędnicy stanowi powiedzieli mieszkańcom nadmorskiego Montecito, domu Meghan i Harry’ego, Oprah Winfrey i Ellen DeGeneres, w tweecie, aby „wyjechali teraz”, podczas gdy w innych częściach Santa Barbara wydano nakazy schronienia na miejscu. bojkot. Kilka innych miast w całym stanie poradziło mieszkańcom, aby wynieśli się, zanim kolejne rzeki wyleją.

„Kalifornia przypadkowo doświadcza suszy i powodzi” – powiedziała Carla Nemeth, dyrektor Departamentu Zasobów Wodnych podczas poniedziałkowego briefingu dla mediów.

Biuro National Weather Service w Los Angeles poinformowało na Twitterze, że do wtorku rano przez góry i wzgórza spodziewane są wiatry przekraczające 60 mil (97 kilometrów) na godzinę. Miejscami padać będzie ulewny deszcz, a także istnieje ryzyko burz. Prognosta powiedział, że należy spodziewać się więcej powalonych drzew i linii energetycznych.

Parada burz od końca grudnia jest jednym z największych jak dotąd testów dla zmęczonej katastrofą Kalifornii, która w ostatnich latach przetrwała tygiel pożarów i upałów, ponieważ globalne ocieplenie sprawia, że ​​pogoda jest ostrzejsza niż kiedykolwiek.