Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mistrz kickboxingu Frederic Sinistra zmarł w wieku 41 lat: stanowisko antyszczepionkowe

Mistrz walki z szczepionkami w kickboxingu Frederic Sinistra zmarł z powodu komplikacji wywołanych przez Covid po wypisaniu ze szpitala.

słońce 41-latek, znany jako Undertaker, zmarł w swoim domu w Ciney w Belgii, po tym, jak postanowił sam wyleczyć „małego wirusa” w domu.

Trzykrotny mistrz świata, który w listopadzie zmusił swojego trenera do szukania pomocy medycznej, udostępnił swoje zdjęcia na szpitalnym łóżku na oddziale intensywnej terapii i oddychaniu przez rurkę tlenową.

Po wyjściu ze szpitala zawodnik wagi ciężkiej podobno leczył się tlenem w domu.

Śmierć Sinistry została ogłoszona przez jego partnera w poście na Facebooku.

„Z głębi serca dziękuję wam wszystkim za wsparcie i wszystkie cudowne komplementy dla mojego męża” – napisała. „Mój mąż był hojnym człowiekiem o wielkim sercu i chciał pomagać innym bez względu na wszystko”.

Sportowiec wcześniej udostępnił film, na którym widać, jak walczy o oddech, mówiąc w podpisie „Nie ma czasu do stracenia z leniwymi ludźmi”.

Przeciwnik antyszczepionkowy powiedział w innych postach, że „mały wirus” nie powstrzyma go, jednocześnie zgłaszając sprzeciw wobec środków rządu przeciwko Covidowi.

Sinistra był ostatnio online 13 grudnia, ale zmarł później w ciągu miesiąca po ataku serca.

Został zabrany do szpitala po tym, jak został zmuszony przez swojego trenera Osmana Yigina, zgodnie z tym, co donosił sudeninfo.

Ten artykuł pojawił się po raz pierwszy w słońce Reprodukowano za zgodą

READ  Panna młoda umiera na weselu w Indiach, a pan młody poślubia jej siostrę