Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mistrzostwa WCBS Polska 2024 już za półtora miesiąca – nowości

Mistrzostwa WCBS Polska 2024 już za półtora miesiąca – nowości

Zwycięzca Polish 10-Ball Open Daniel Maciol

Polska po raz kolejny będzie gospodarzem dużego turnieju bilardowego. Po Mistrzostwach Świata w 9-Ball i Polish 10-Ball Open przyszedł czas na drugie Mistrzostwa Świata WCBS w Kielcach w dniach 25-28 lipca 2024. Spotkaliśmy się ze sponsorami turnieju.

Miło nam poinformować, że zespół WCBS rozstrzygnął konkurs przetargowy. Uczestnicy turnieju zagrają w snookera na stołach WIRAKA, carrom na stołach MIN, siana na stołach Joy oraz bilard na Rasen. Warto zauważyć, że każdy stół wyposażony jest w kulki aramidowe i antypoślizgową szmatkę.

Impreza odbędzie się w Grand Hotelu Kielce, znanym z organizacji wielu międzynarodowych turniejów bilardowych. WCBS Championship Poland 2024 rozpoczyna się w czwartek 25 lipca i kończy w niedzielę 28 lipca. Trwa sporządzanie list graczy.

Podczas WCBS Championship Poland 2024 najlepsze drużyny kontynentalne zmierzą się ze sobą w czterech kategoriach bilardowych: Pool, Carrom, Snooker i Hayball. W sumie do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjedzie 48 zawodników i sztabu.

W turnieju weźmie udział sześć drużyn: jedna z Ameryki Północnej i Południowej, jedna z Afryki i Oceanii oraz dwie drużyny z Europy i Azji. Każda drużyna składa się z ośmiu zawodników (czterech chłopców i cztery zawodniczki). Pula nagród wynosi 140 000 dolarów.

Transmisja na żywo jest dostępna w Internecie. Relację online zapewni TVsports.pl. Za transmisję wyników na żywo odpowiadać będzie Dariusz Góral.

Przejdź do dyskusji…

READ  Eksport polskich produktów mlecznych do Chin wzrósł o 34% w pierwszej połowie 2021 r.: Ambasada