Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Młodzież ZFW Sosnov zdobyła złoto w Polsce

Wytrwałość otrzymał David Sosno z ZFW, który zdobył złoto do lat 15 na Challenge Vratislavia International w Polsce.

Sosner w poprzednich latach zdobywał srebro i brąz, ale ostatni raz startował w zawodach we Wrocławiu, a tegoroczne zwycięstwo było słodkie.

„To niesamowite, że wygrałem to w zeszłym roku [there is an age cap] Jestem wdzięczny wszystkim, którzy przygotowali mnie do rywalizacji. To świetny mecz ze wspaniałą atmosferą i żałuję, że nie mogłem wrócić ”- powiedział Sosnov.

Sosnov dostał mocny bieg przez tabelę po tym, jak Bowls zajęło pierwsze miejsce z 56 zawodników po rundzie.

Ta decyzja zaprowadziła go bezpośrednio do 32. rundy, gdzie pokonał Paula Dipmera (15-1) z Niemiec, a następnie Sosnov pokonał Polaka Maxima Kowalskiego 15-3 w ostatniej 16.


Możesz również zobaczyć:


Pokonał Tomasa Bartosska (15-7) i Timona Kowalskiego (15:0) oraz Węgrę Matię Rubin 15-4 w meczu o złoty medal.

„Występ Davida w Polsce był naprawdę znakomity i pokazuje, że jego rozwój jest na dobrej drodze” – powiedział założyciel i główny trener ZFW. Jimek Wojciechowski.

„Ciężka praca, jaką włożył podczas zamków, opłaciła się. Cieszę się, że podobał mu się międzynarodowy konkurs, ponieważ w Wielkiej Brytanii nie było żadnych wydarzeń”.

Mecz odbył się zgodnie z protokołem Covid-19 i był jednym z pierwszych meczów dla nadchodzących szermierzy po przerwaniu meczów międzynarodowych.

W sumie 56 szermierzy przetestowano na folii dla chłopców poniżej 15 roku życia, a siedem wejść zostało zarysowanych. Sosnov był jedynym brytyjskim zawodnikiem wśród szermierzy z kilku innych krajów.

Amelie Chang z ZFW rywalizowała we Wrocławiu, zajmując siódme miejsce wśród kobiet w filmie do lat 15, kończąc egzaminy szkolne.

„Ponowne rywalizowanie było nagłym szokiem” – powiedział Chang, który zajął czwarte miejsce po Chickens i awansował bezpośrednio do 32. rundy, gdzie pokonał Nadę Radlovaci z Serbii 15-3.

READ  EBOR wspiera Polbarmę Polska - BBJ

Chang pokonał Malcorsattę Plaza z Polski 15-12, ale jego mecz zakończył się zwycięstwem 15-13 nad Włoszką Lucrezią Monty w ostatnich ośmiu meczach.

*ZFW jest prowadzony przez trenera olimpijskiego Jimeneza Wojciechowskiego z zespołem oddanych ekspertów. The North London Club ma na celu podniesienie standardu szermierki w Wielkiej Brytanii, zapewniając doskonałe centrum treningu szermierzy o wysokiej wydajności dla drużyn olimpijskich, międzynarodowych i narodowych. Oferuje również program do nauki. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.zfw-fening.co.uk.