Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

MŚ U19 kobiet 2022 w Polsce – dzień 5

Niedziela to ostatni dzień wszystkich finałów na WFC 2022 kobiet U19 w Katowicach.

Łotwa vs Norwegia, 7 miejsce

Łotwa rozegrała długą drogę o to 7. miejsce. Zbiornik energii wydawał się całkiem pusty. Więc Norwegia wykorzystała swoje szanse i regularnie zdobywała punkty. To było Sarah Lunde Był w centrum uwagi, strzelając trzy gole. Norwegia zajęła 7. miejsce, wygrywając 5:0.


Zdjęcie: Karolina Sommer

Istnieją statystyki konkurencji Tutaj.

Niemcy vs Węgry, 9. miejsce

Bardzo wyrównany mecz pomiędzy Niemcami i Węgrami. Węgry trzykrotnie objęły prowadzenie w meczu; 5-4 do nich na koniec i dziewięć minut do przejścia. Ale Niemcy zareagowali ze znacznie większą wolą i skutecznością – strzelając trzy gole bez odpowiedzi w ciągu ostatnich czterech minut, aby zapewnić sobie zwycięstwo 7-5.


Zdjęcie: Karolina Sommer

Istnieją statystyki konkurencji Tutaj.

Szwajcaria vs Finlandia, 3 miejsce

Wiele możliwości na obu końcach kortu. To Finlandia wykorzystała więcej tych szans i prowadziła 2-0 w pierwszej przerwie i 4-1 w drugiej. To właśnie Finlandia strzeliła pierwsze dwie bramki w ostatniej minucie. Podczas gdy Szwajcaria nadal grała bez bramkarza, trzymali piłkę i zdołali zmniejszyć różnicę bramek do dwóch bramek. Jednak Finlandia odpowiedziała dwoma bramkami, wygrywając 8:3 i zdobywając brązowy medal.


Fot. Aleksandra Lewandowska

Statystyki meczowe są dostępne tutaj.

Czechy vs Szwecja, finał

Finał rozpoczął się jak wiele innych finałów. Szwedzka drużyna zaczęła energicznie i strzeliła kilka bramek. Szwecja prowadzi 4-1 na koniec 36. minuty. 16 sekund po czwartej bramce Szwecji, Czechy odpowiedziały drugą bramką. Bramka wzmocniła pewność siebie Czechów i kontynuowali strzelanie do remisu na pięć minut przed końcem. Gra o złoty medal musiała iść na dogrywkę. Żadnych kolejnych bramek w ciągu tych dziesięciu minut. Obie drużyny musiały iść na rzuty karne. To była kolejna bardzo zacięta walka. Ostatnią czeską karę obronił szwedzki bramkarz Maja Lindsjo – ponownie uczynił go mistrzem świata.

READ  Joe Biden odwiedza wojska amerykańskie stacjonujące w pobliżu granicy z Ukrainą, gdy kryzys uchodźczy pogłębia się po inwazji Rosji


Fot. Aleksandra Lewandowska

Istnieją statystyki konkurencji Tutaj.

Znajdź wszystkie powtórki meczów, skróty i wywiady Kanał YouTube IFF 1.