Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

MSA Security otwiera centrum biznesowe w Polsce

MSA Security otwiera centrum biznesowe w Polsce

© Shutterstock

MSA Safety, producent i dostawca produktów zabezpieczających, niedawno świętował uroczyste otwarcie Globalnego Centrum Usług Biznesowych EMEA w Warszawie.

Firma działa w Polsce od 1996 roku. Nowe centrum zapewni specjalistyczne wsparcie produktowe klientom MSA i partnerom dystrybucyjnym w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Pozwala firmie skoncentrować różne funkcje biznesowe, które wspierają jej międzynarodowe cele biznesowe.

Centrum zatrudnia 220 osób pracujących w działach obsługi klienta, finansów i księgowości, kadr, sprzedaży wewnętrznej, informatyki, logistyki, marketingu, zakupów i łańcucha dostaw. Firma planuje zatrudnić około 300 pracowników.

„Nasze Warszawskie Globalne Centrum Usług Biznesowych jest częścią naszego planu ciągłego rozwoju, mającego na celu usprawnienie naszego międzynarodowego zasięgu, zwiększenie konkurencyjności firmy i inwestowanie w kluczowe obszary, takie jak obsługa klienta” — powiedział Bob Leinen, prezes MSA International.

Z siedzibą na północ od Pittsburgha w Cranberry Township, MSA Conservation została założona w 1914 roku. t Firma posiada zakłady produkcyjne w USA, Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej. Około połowa przychodów firmy pochodzi spoza Ameryki Północnej.

Posiada ponad 40 międzynarodowych lokalizacji, w tym globalne centrum usług biznesowych w Kuala Lumpur w Malezji, które obsługuje region Azji i Pacyfiku.

READ  Far Farmers NV: Far Farmers rozwija się w Polsce poprzez przejęcie Piast Passe Sp. ogród zoologiczny