Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mysz koncepcyjna XPG ma dysk SSD, dzięki czemu możesz przechowywać w niej swoje gry

Czy kiedykolwiek spojrzałeś na mysz i pomyślałeś: „W porządku, ale to rodzaj ogromnego marnowania miejsca?” Wygląda na to, że zrobiły to akcesoria do gier XPG, bo to po prostu oświadczenie Mysz koncepcyjna do CES 2022 z wbudowanym szybkim dyskiem SSD w środku, cyfrowe trendy Zostało to zgłoszone.

Mysz do gier XPG Vault to przewodowa mysz USB-C, którą firma nazywa „biblioteką gier w dłoni”. Prototyp obsługuje do 1 TB pamięci, która może działać z niesamowitą prędkością do 985 MB/s. Pamięć masowa może być kontrolowana przez aplikację do gier XPG. Gaming Launcher … obiecuje, że Twoje biblioteki gier będą wygodnie przenośne i [add] Wyższy poziom integracji gry z ekosystemem oprogramowania XPG Prime” – podała firma.

Wygląda jak zwykła mysz, chociaż do obsługi takich prędkości wymaga bardzo mocnego kabla USB-C. Nie jest to najgorszy pomysł, jaki słyszeliśmy, ponieważ zapewnia szybką pamięć masową, jednocześnie zwalniając gniazdo USB, które normalnie zajęłaby przewodowa mysz. XPG nie wspomniało o DPI myszy ani żadnych innych specyfikacjach gamingowych.

Myszy z wbudowaną pamięcią USB Nigdy wcześniej o tym nie słyszałem, chociaż ostatnio nie widzieliśmy niczego zauważalnego. dzikie narzędzia Często jednak pojawiają się na targach CES i pomagają firmom przyciągnąć uwagę i rozgłos. Oprócz prototypu myszy, XPG ujawniło również kilka produktów, które mogą trafić na rynek w przyszłym roku, w tym dyski SSD PCIe Gen5X, DDR5 DRAM oraz mysz do gier XPG Wired/Wireless Alpha.

READ  Pożegnanie technologii, która umarła w 2023 roku