Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Na czele Gelamco Poland stoi Jarosław Zagórski

Na czele Gelamco Poland stoi Jarosław Zagórski

Z dniem 14 kwietnia Paul Giessens, właściciel i założyciel belgijskiej grupy deweloperskiej Kelamco, objął stanowisko prezesa zarządu spółek grupy w Polsce, a Jarosław Zagórski zastąpił Jeroena van der Doelena na stanowisku nowego dyrektora zarządzającego. stan : schorzenie.

Zespół zarządzający powiększył się również o nowych członków: Michaela Giessensa, Marie-Julie Giessens, Chrisa Hegricka i Raffaela Gierszaka. Jarosław Zagórski, który do tej pory pełnił funkcję Dyrektora ds. Handlu i Rozwoju Biznesu, jako Dyrektor Zarządzający będzie odpowiedzialny za strategię biznesową Kelamco i całokształt działalności operacyjnej w Polsce.

Dzięki tym wynikom jesteśmy przekonani, że dalszy dynamiczny rozwój Kelamco i nasza pozycja lidera na rynku nieruchomości komercyjnych będą niezachwiane. Chciałbym podziękować Jeroenowi van der Doelenowi za 21 lat współpracy. To był bardzo aktywny i produktywny czas dla Kelamco, w którym odnieśliśmy wielki sukces na rynku polskim i środkowoeuropejskim. Przejęcie obowiązków przez Jarosława jest dla nas naturalnym krokiem i najlepszym rozwiązaniem z punktu widzenia interesów firmy, pozwalającym nam na ciągłość operacyjną i biznesową.
Paul Gheysens, CEO, właściciel i założyciel Ghelamco

Nasza firma ma silną i stabilną pozycję lidera na rynku biurowym w Polsce i zamierzamy ją utrzymać realizując spektakularne projekty i stale wyznaczając trendy na rynku nieruchomości.
Jarosław Zagórski, Dyrektor Zarządzający Kelamco Polska

Jarosław Zagórski odpowiada za strategie najmu projektów biurowych takich jak The Warsaw Unit, The Warsaw Hub, The Warsaw Spire, The Bridge, Vibe, Wronia 31, Przystanek mBank, Senator, Marynarska 12, Mokotów Parkousza, ńskaopusza, ńskaopusza. Park III, Crown Square, Marinarska Business Park oraz Katowice Business Point. Do osiągnięć firmy za jego kadencji można zaliczyć komercyjny sukces Warsaw Spire, wieżowca, który zdobył nagrodę MIPIM Award 2017 dla Najlepszego Projektu Biurowego Świata.