Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nagrody Steam 2023: Starfield zdobywa nagrodę za najbardziej innowacyjną rozgrywkę pomimo „w większości negatywnych” ostatnich recenzji na stronie sklepu PC

Nagrody Steam 2023: Starfield zdobywa nagrodę za najbardziej innowacyjną rozgrywkę pomimo „w większości negatywnych” ostatnich recenzji na stronie sklepu PC

Nagrody Steam to sposób, w jaki społeczność może głosować na najlepsze gry roku, a firma Valve właśnie opublikowała wyniki wydarzenia 2023, ujawniając kilka zaskakujących zgłoszeń. Jak wielu się spodziewało, Wrota Baldura 3 Odniosła zwycięstwo w klasyfikacji generalnej i została nagrodzona grą roku.

Być może najbardziej zaskakującym wpisem na liście laureatów był Pole Gwiazdktóry zwyciężył Relikt II, Policja przemytnicza, Cienie wątpliwościI Twoim jedynym ruchem jest ruch W kategorii Najbardziej Innowacyjna Zabawka. Nie tylko Pole GwiazdRecenzje na Steamie są „mieszane” – tylko 64% z 89 282 recenzji gry ocenia ją pozytywnie, ale recenzje mają tendencję spadkową. Do Pole GwiazdZ 7213 recenzjami na Steamie w ciągu ostatnich 30 dni, tylko 29% z nich było pozytywnych, co zdecydowanie stawia sprawę w „w większości negatywnej” stronie.

Pole GwiazdPremierę gry nękało wiele problemów, a wielu graczy online krytykowało grę za wrażenie „staromodnej”. Tymczasem inni byli niezadowoleni z pustego otoczenia gry i braku realizacji jej wielkich ambicji – co komicznie wyraził jeden z pracowników Bethesdy. Odpowiedział Ten „zamiar Pole GwiazdCelem eksploracji gry jest sprawienie, by gracze poczuli się mali i przytłoczeni”.

Niezależnie od kontrowersji wokół gry, wydaje się, że kreatywne połączenie ręcznie wykonanych i generowanych proceduralnie środowisk w połączeniu z szeroką gamą systemów i mechanik gry przynajmniej częściowo przekonało społeczność graczy.

Reszta Nagrody STEAM 2023 Gra się w następujący sposób:

  • Gra roku w wirtualnej rzeczywistości: labiryntowy
  • Praca z miłości: Red Dead Redemption II
  • Najlepsza gra na Steam Deck: Dziedzictwo Hogwartu
  • Najlepiej z przyjaciółmi: Zabójcza firma
  • Charakterystyczny styl wizualny: Atomowe serce
  • Najbardziej innowacyjna rozgrywka: Pole Gwiazd
  • Najlepsza gra, w którą warto zagrać: SIFU
  • Najlepsza ścieżka dźwiękowa: Ostatni z nas, część pierwsza
  • Świetna gra bogata w historię: Wrota Baldura 3
  • Usiądź i zrelaksuj się: Dave, nurek
READ  Nagrody finansowe maleją, zyski z ćwiczeń utrzymują się: badania zachodnie

Ulepsz swoją konfigurację za pomocą klawiatury mechanicznej 8BitDo Retro na Amazon.