Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najlepszą lokalizacją jest baza rudy i węgla „Palworld”, jeśli można do niej dotrzeć

Najlepszą lokalizacją jest baza rudy i węgla „Palworld”, jeśli można do niej dotrzeć

Budowa bazy w Palworld to duże wyzwanie, ponieważ zaczynasz od tylko jednego, a zdobycie drugiego i trzeciego zajmuje trochę czasu. I chociaż bym to zrobił NIE Polecam tę bazę jako bazę początkową, ponieważ jest ona odległa i znajduje się w obszarze „w środkowej fazie gry”, jest to najlepsze miejsce na założenie drugiej bazy tylko z jednego powodu: zasobów.

Jedynym problemem jest to, że znajduje się na szczycie góry, więc albo będziesz musiał się wspiąć, albo mieć nadzieję, że twój ptak poleci wystarczająco wysoko. Szukasz miejsca na północ od mapy, tuż pod wieżą bojową w górach. Jest to najbliższy punkt szybkiej podróży Zapieczętowanego Świata Strażnika i możesz go zobaczyć na mapie tutaj:

Dlaczego to jest takie wyjątkowe? Chociaż bez wątpienia widziałeś już miejsca z dużą liczbą węzłów rudy, to jest to pierwsze miejsce, które widziałem, które ma również taką samą liczbę węzłów węglowych. Kiedy później przejdziesz do gry, zdasz sobie sprawę, że węgiel jest niezbędnym surowcem do produkcji rafinowanych stopów Te Niezbędny do produkcji budynków, sprzętu i broni wysokiego poziomu. Pomiędzy węglem a rudą na tej górze jest wszystko, czego potrzebujesz, aby wyprodukować nieograniczoną liczbę rafinowanych wlewków, a wystarczy poczekać tylko dzień lub dwa, aż powrócą do życia.

Ponieważ możesz tu stworzyć bazę, możesz kopać, przejść kilka stóp i teleportować się do swojej bazy i z powrotem. Ty Móc Jeśli chcesz, zbuduj tutaj faktyczną bazę produkcyjną, ale nie ma zbyt wiele miejsca, a powierzchnie na szczycie góry są nieco nierówne. Trochę trudno było mi znaleźć miejsce, w którym mógłbym umieścić moje pudełko Pal, aby stworzyć bazę. Ale uwierz mi, to możliwe. Tylko pamiętaj, aby zabrać ze sobą kamienie i pallad do zbudowania Pal Chest, ponieważ u mnie ich nie ma. Nie wiem też, czy w ogóle jest możliwe, aby ta baza została zaatakowana przez wrogów ze względu na jej podwyższone położenie. Jeszcze mi się to nie zdarzyło.

READ  Zobacz, jak profesjonaliści Excela przodują w konkursie modelowania finansowego

Nie, nie zbadałem każdego centymetra mapy, ale po ponad 30 godzinach jest to najlepsza lokalizacja, jaką znalazłem na założenie bazy. Na tym etapie gry mam w talii także trzecią bazę, choć nie znalazłem jeszcze dla niej miejsca.

I pamiętajcie, nie możecie też stworzyć bazy jeśli chcecie jedynie odnaleźć grupę węzłów rudy, jeśli udacie się do konkretnego punktu szybkiej podróży, o którym wspomniałem w poprzednim artykule. Ale w tym miejscu nie ma węgla, dlatego ta nowa baza jest o wiele lepsza. Będą inne zasoby, które będziesz potrzebować później, aby zdobyć inne materiały, ale do wszystkiego potrzebne będą rafinowane stopy.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohater Zabójca I Trylogia Ziemi.