Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najważniejsze wiadomości: pogłoski o wiosennych wydarzeniach Apple, Apple sprzeciwia się Sideloadingowi i nie tylko

Gdy zbliżamy się do drugiej połowy stycznia, zaczynamy słyszeć więcej o możliwym wiosennym wydarzeniu Apple, które prawdopodobnie odbędzie się w marcu lub kwietniu. Na pokładzie jest wiele potencjalnych ogłoszeń, więc wydarzenie będzie dobrą okazją dla Apple, aby je wszystkie wprowadzić.


Zajmowaliśmy się także niektórymi plotkami dotyczącymi iPhone’a 14 i przyjrzeliśmy się kilku podobno produktom Apple, które wciąż są nieco nieaktualne. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wszystkich tych historii i nie tylko!

Nowe iPady Air, Mac i iPhone SE z 5G zostaną prawdopodobnie ogłoszone na imprezie Apple tej wiosny

Apple planuje Odbyło się wiosenne wydarzenie, aby ogłosić nowy iPhone SE z obsługą 5G i innymi urządzeniami, według BloombergMarka Gormana. Powiedział, że wydarzenie prawdopodobnie odbędzie się w marcu lub kwietniu.

Oprócz nowego iPhone’a SE, inne produkty, które zostaną ogłoszone podczas tego wydarzenia, mają podobno zawierać: Piąta generacja iPada Air z funkcjami podobnymi do nowego iPada mini, przeprojektowany 27-calowy iMac z chipsetami M1 Pro i M1 Max oraz wysokiej klasy Mac mini z chipsetami M1 Pro i M1 Max.

Wcześniej w tym tygodniu Apple Podaj wiele niepublikowanych numerów modeli iPhone’a i iPada w regulacyjnej bazie danych. Te depozyty dla nowych modeli iPhone SE i iPad Air będą prawdopodobnie minimalne.

Apple twierdzi, że opcja pozostania na iOS 14 z aktualizacjami zabezpieczeń zawsze miała być tymczasowa

Kiedy iOS 15 został wydany we wrześniu, Apple dał użytkownikom możliwość pozostania na iOS 14 i dalszego otrzymywania aktualizacji zabezpieczeń, ale także plotki o Macu Wspomniałem w zeszłym tygodniu, czyli nie ma już opcji.

iOS 14 na 15. Zaleta


Apple od tego czasu powiadomił Ars Technica ten który Opcja pozostania na iOS 14 i otrzymywania aktualizacji zabezpieczeń zawsze miała być tymczasowa. Użytkownicy muszą teraz zaktualizować system do iOS 15, aby nadal otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń.

READ  Gdzie pojawiają się jeżowce w grze Minecraft 1.17 Jaskinie i klify?

Komisja Senatu USA zatwierdza ustawę antymonopolową, która pozwoliłaby na sideloading

Komisja Sądownictwa Senatu USA w tym tygodniu Zatwierdził amerykańską ustawę o innowacji i wyborze w Internecie, co oznacza, że ​​teraz uda się na głosowanie w Senacie, co może mieć poważne reperkusje dla Apple.

iOS App Store Public Sqaure Uzupełnienie


Rachunek wymagałby poważnych zmian w App Store, gdyby przeszedł w obecnym wcieleniu. Na przykład umożliwi ładowanie aplikacji poza App Store na iPhonie i iPadzie. W liście z tego tygodnia Apple ostrzegło, że sideloading wystarczy Narażanie klientów na „złośliwe oprogramowanie, oprogramowanie ransomware i oszustwa”.

Oczekuje się, że wyświetlacz ProMotion pozostanie wyłącznie w modelach iPhone’a 14 Pro

Modele iPhone’a 13 Pro są wyposażone w funkcję ProMotion, która umożliwia wyświetlanie zmiennej częstotliwości odświeżania do 120 Hz, co zapewnia płynniejszą zawartość i przewijanie. Częstotliwość odświeżania może również wzrosnąć do 10 Hz, aby wydłużyć żywotność baterii w zależności od rodzaju treści na ekranie.

iPhone 14 Pro 120 Hz Niebieska aktualizacja


Chociaż krążyły pogłoski, że ProMotion Może rozszerzyć się na wszystkie modele iPhone’a 14Konsultant branży pokazowej Ross Young w tym tygodniu Twierdził, że ta funkcja pozostanie wyłącznie dla modeli Pro.

Sześć podobno produktów Apple, których nie zobaczysz w tym roku

Wiele powiedziano o tym, co konsumenci mogą zobaczyć od Apple w 2022 roku, ale firma pracuje również nad kilkoma podobno produktami, które nie zostaną ujawnione przez co najmniej kolejne 12 miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet dłużej.

Mało prawdopodobne produkty 2022 Zaleta


Mając to na uwadze, przygotowaliśmy Lista sześciu podobno produktów, których Apple prawdopodobnie nie wprowadzi w tym roku, w tym zestaw Apple TV / HomePod.

Biuletyn MacRumors

Każdego tygodnia publikujemy biuletyn e-mailowy, taki jak ten, który podkreśla najważniejsze wiadomości Apple, co sprawia, że ​​jest to świetny sposób na krótkie podsumowanie tygodnia, które obejmuje wszystkie główne tematy, które omówiliśmy, i łączy ze sobą powiązane artykuły w widoku obrazu.

READ  BOXER-6646-ADP Kompaktowy komputer bezwentylatorowy 12. generacji

Więc jeśli chcesz mieć? Najważniejsze wiadomości Podobnie jak powyższe podsumowanie dostarczane do Twojej skrzynki e-mail co tydzień, Zapisz się do naszego newslettera!