Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najważniejsze wiadomości: pogłoski o wiosennych wydarzeniach Apple, Apple sprzeciwia się Sideloadingowi i nie tylko

Gdy zbliżamy się do drugiej połowy stycznia, zaczynamy słyszeć więcej o możliwym wiosennym wydarzeniu Apple, które prawdopodobnie odbędzie się w marcu lub kwietniu. Na pokładzie jest wiele potencjalnych ogłoszeń, więc wydarzenie będzie dobrą okazją dla Apple, aby je wszystkie wprowadzić.


Zajmowaliśmy się także niektórymi plotkami dotyczącymi iPhone’a 14 i przyjrzeliśmy się kilku podobno produktom Apple, które wciąż są nieco nieaktualne. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wszystkich tych historii i nie tylko!

Nowe iPady Air, Mac i iPhone SE z 5G zostaną prawdopodobnie ogłoszone na imprezie Apple tej wiosny

Apple planuje Odbyło się wiosenne wydarzenie, aby ogłosić nowy iPhone SE z obsługą 5G i innymi urządzeniami, według BloombergMarka Gormana. Powiedział, że wydarzenie prawdopodobnie odbędzie się w marcu lub kwietniu.

Oprócz nowego iPhone’a SE, inne produkty, które zostaną ogłoszone podczas tego wydarzenia, mają podobno zawierać: Piąta generacja iPada Air z funkcjami podobnymi do nowego iPada mini, przeprojektowany 27-calowy iMac z chipsetami M1 Pro i M1 Max oraz wysokiej klasy Mac mini z chipsetami M1 Pro i M1 Max.

Wcześniej w tym tygodniu Apple Podaj wiele niepublikowanych numerów modeli iPhone’a i iPada w regulacyjnej bazie danych. Te depozyty dla nowych modeli iPhone SE i iPad Air będą prawdopodobnie minimalne.

Apple twierdzi, że opcja pozostania na iOS 14 z aktualizacjami zabezpieczeń zawsze miała być tymczasowa

Kiedy iOS 15 został wydany we wrześniu, Apple dał użytkownikom możliwość pozostania na iOS 14 i dalszego otrzymywania aktualizacji zabezpieczeń, ale także plotki o Macu Wspomniałem w zeszłym tygodniu, czyli nie ma już opcji.

iOS 14 na 15. Zaleta


Apple od tego czasu powiadomił Ars Technica ten który Opcja pozostania na iOS 14 i otrzymywania aktualizacji zabezpieczeń zawsze miała być tymczasowa. Użytkownicy muszą teraz zaktualizować system do iOS 15, aby nadal otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń.

READ  Internetowy mem 'Side Eyeing Chloe' na sprzedaż jako NFT

Komisja Senatu USA zatwierdza ustawę antymonopolową, która pozwoliłaby na sideloading

Komisja Sądownictwa Senatu USA w tym tygodniu Zatwierdził amerykańską ustawę o innowacji i wyborze w Internecie, co oznacza, że ​​teraz uda się na głosowanie w Senacie, co może mieć poważne reperkusje dla Apple.

iOS App Store Public Sqaure Uzupełnienie


Rachunek wymagałby poważnych zmian w App Store, gdyby przeszedł w obecnym wcieleniu. Na przykład umożliwi ładowanie aplikacji poza App Store na iPhonie i iPadzie. W liście z tego tygodnia Apple ostrzegło, że sideloading wystarczy Narażanie klientów na „złośliwe oprogramowanie, oprogramowanie ransomware i oszustwa”.

Oczekuje się, że wyświetlacz ProMotion pozostanie wyłącznie w modelach iPhone’a 14 Pro

Modele iPhone’a 13 Pro są wyposażone w funkcję ProMotion, która umożliwia wyświetlanie zmiennej częstotliwości odświeżania do 120 Hz, co zapewnia płynniejszą zawartość i przewijanie. Częstotliwość odświeżania może również wzrosnąć do 10 Hz, aby wydłużyć żywotność baterii w zależności od rodzaju treści na ekranie.

iPhone 14 Pro 120 Hz Niebieska aktualizacja


Chociaż krążyły pogłoski, że ProMotion Może rozszerzyć się na wszystkie modele iPhone’a 14Konsultant branży pokazowej Ross Young w tym tygodniu Twierdził, że ta funkcja pozostanie wyłącznie dla modeli Pro.

Sześć podobno produktów Apple, których nie zobaczysz w tym roku

Wiele powiedziano o tym, co konsumenci mogą zobaczyć od Apple w 2022 roku, ale firma pracuje również nad kilkoma podobno produktami, które nie zostaną ujawnione przez co najmniej kolejne 12 miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet dłużej.

Mało prawdopodobne produkty 2022 Zaleta


Mając to na uwadze, przygotowaliśmy Lista sześciu podobno produktów, których Apple prawdopodobnie nie wprowadzi w tym roku, w tym zestaw Apple TV / HomePod.

Biuletyn MacRumors

Każdego tygodnia publikujemy biuletyn e-mailowy, taki jak ten, który podkreśla najważniejsze wiadomości Apple, co sprawia, że ​​jest to świetny sposób na krótkie podsumowanie tygodnia, które obejmuje wszystkie główne tematy, które omówiliśmy, i łączy ze sobą powiązane artykuły w widoku obrazu.

READ  Dwie duże zmiany w Reddit, w tym zakładka Odkryj

Więc jeśli chcesz mieć? Najważniejsze wiadomości Podobnie jak powyższe podsumowanie dostarczane do Twojej skrzynki e-mail co tydzień, Zapisz się do naszego newslettera!