Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Navdar rozszerza się na Polskę – Ship Insight

Ekspert nawigacyjny NAVTOR otworzył nowe biuro w Gdańsku, dedykowane przyspieszeniu rozwoju rozwiązań opartych na chmurze i sztucznej inteligencji dla klientów poszukujących coraz bardziej zintegrowanego podejścia do poprawy wydajności i e-nawigacji.

Dyrektor generalny NAVTOR, Dor Swans, postrzega ten ruch jako kontynuację ewolucji firmy, ponieważ buduje wizjonerskie portfolio produktów zbudowane na fundamencie jej wiedzy na temat e-nawigacji i inteligentnej wysyłki. „Naszym celem zawsze było zapewnienie klientom zaawansowanej wydajności, bezpieczeństwa, przejrzystości i kontroli dzięki naszym innowacjom w e-nawigacji i przekształcenie ich w kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie inteligentnej wysyłki” – skomentował Swans.

Na początku tego roku ogłosiliśmy nasze przybycie na arenę optymalizacji wydajności, kiedy uruchomiliśmy aplikację NavFleet do zarządzania okrętami i kupiliśmy Houston’s Dress Solutions. Wykorzystuje nasz unikalny ekosystem cyfrowy dla nas i naszych klientów – obszar, który dostrzega największy potencjał – który płynnie łączy statki, wybrzeża i całe firmy, aby uwolnić moc danych i motywować do podejmowania lepszych decyzji biznesowych. Wejście do Polski należy postrzegać w tym kontekście: stworzenie światowej klasy zespołu programistycznego, który dostarcza światowej klasy, zintegrowane i prawdziwie transformujące rozwiązania.

NAVTOR wyznaczył Jacka Masottę, doświadczonego inżyniera oprogramowania morskiego, na kierowanie biurem jako Country Manager. „Ambicja NAVTORa była jasna od naszego pierwszego spotkania” – powiedział Masoda. „Firma jest już w czołówce e-nawigacji i jest zaangażowana w dążenie do osiągnięcia tego sukcesu w optymalizacji wydajności – łącząc cyfrowe kropki, aby zapewnić klientom pełny obraz operacji i biznesu morskiego. Osobiście postrzegałem to jako wyjątkową okazję i bardzo czekamy na zbudowanie zespołu, który pomoże zrealizować ten potencjał.

Polski zespół skupi się na rozwoju i wdrażaniu rozwiązań chmurowych (w oparciu o usługę Microsoft Azure) oraz narzędzi do monitorowania i wspomagania decyzji wspomaganych przez sztuczną inteligencję.

READ  Oddział zachodni oczyszcza Polskę na solidny start | Wiadomości, sport, praca