Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Necrom pojawił się na PC

Necrom pojawił się na PC

To wielki dzień dla graczy The Elder Scrolls Online z najnowszym rozszerzeniem wydanym dzisiaj na PC.

The Elder Scrolls Online: Necrom dodaje do gry 30 godzin nowej zawartości z dwoma nowymi obszarami do eksploracji, nową klasą do opanowania i kontynuacją historii z DLC Scribes of Fate – chociaż Bethesda twierdzi, że gracze nie będą musieli ukończyć poprzednią zawartość, aby zapoznać się z tym rozdziałem. Wszystko nowe.

Nowa klasa Arcanist jest pierwszą klasą, która została dodana do gry od prawie czterech lat i obiecuje dać graczom wyjątkową mieszankę niszczących, defensywnych i regenerujących zaklęć zaczerpniętych z królestw Otchłani. Nowy rozdział dodaje również doświadczenie dla 12 graczy, nowe wydarzenie globalne i dwóch towarzyszy.

Spójrz na ostateczny zwiastun gry The Elder Scrolls Online: Necrom poniżej:

Usłysz wezwanie i wyrusz w nieznane światy w The Elder Scrolls Online: Necrom, części sagi Shadow Over Morrowind. Hermaeus Mora potrzebuje czempiona, a wielka moc nowej klasy arkanistów jest na twoje rozkazy. Eksploruj półwysep Telvanni i Apokryfy, rekrutuj nowych towarzyszy do swojej sprawy, zanurz się w nowym 12-osobowym doświadczeniu i staw czoła tym, którzy zagrażają najniebezpieczniejszym sekretom Księcia Wiedzy, aby nie ujawnili samej rzeczywistości!

The Elder Scrolls Online: Necrom jest już dostępne na PC, a premiera na konsole już 20 czerwca. Obecni gracze mogą otrzymać grę podstawową i rozszerzenie Necrom razem lub wybrać The Elder Scrolls Online Deluxe Collection: Necrom, aby otrzymać grę podstawową i wszystkie dotychczasowe rozszerzenia w jednym pakiecie. Edycje Deluxe zawierają także nowego wierzchowca, zwierzaka, trofeum, strój i trzy emotikony.

Pobierz dowolną z poniższych wersji:

READ  Jak naprawić Fortnite, który utknął na ekranie połączenia w rozdziale 4 sezonu 1