Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nembrini Audio upuszcza nową wtyczkę IR Loader

Słowa Elie Duxona

Prześlij do trzech plików odpowiedzi wsadowych ze skarbca!

Wtyczka emulatora gitary Boffins Dźwięk Nembrini Wydali nową wtyczkę IR Loader, która umożliwia gitarzystom ładowanie ich ulubionych IR, dając im łatwy dostęp do ulubionego brzmienia.

Co musisz wiedzieć:

  • Wtyczka wzmacniacza gitarowego i boffins emulatora Nembrini Audio wprowadził nową wtyczkę do IR Loader.
  • IR Loader zawiera specjalnie zaprojektowany kompresor biurkowy, sześciopasmowy korektor parametryczny z analizatorem widma i wzmacniacz basów.
  • Wstępna oferta cenowa trwa do 31 stycznia.

Przeczytaj wszystkie najnowsze wiadomości o produktach tutaj.

ten Nembrini Audio IR Loader Pozwala użytkownikom załadować do obudowy do trzech cewek odpowiedzi impulsowej i używać ich z firmowym „Power Amplifier” zbudowanym na modelu wzmacniacza lampowego AB Push-Pull EL34 z trzema trybami sprzężenia zwrotnego.

IR Loader zawiera specjalnie zaprojektowany kompresor biurkowy, który jest wyposażony w filtr górnoprzepustowy z łańcuchem bocznym, sześciopasmowy korektor parametryczny z analizatorem widma oraz wzmacniacz basów inspirowany Małe laboratoria „Głos Boga”.

Dźwięk Nembrini „Wtyczka IR Loader jest niezbędnym oprogramowaniem dla muzyków, którzy ćwiczą i nagrywają gitarę za pomocą DAW, a także symulacji pedału i subwoofera” – powiedział.

„IR Loader firmy Nembrini Audio z łatwością importuje pliki IR i pozwala użytkownikom na zamianę lub miksowanie różnych kolumn z pełną spójnością na scenie, w studio lub w domu” – powiedzieli.

Wtyczka działa w formatach VST2, VST3, AAX i AudioUnits, można ją pobrać na systemy PC, Mac i iOS, z kompatybilnym procesorem Intel lub Apple Silicon 1GB RAM, Mac OS 10.9 lub nowszy, Windows 7 lub nowszy, 64- bitowa platforma głosowa.

Do autoryzacji oprogramowania potrzebne jest bezpłatne konto iLok. Jak zawsze dostępna jest również bezpłatna wersja próbna, a wstępna oferta cenowa obowiązuje do 31 stycznia.

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do Dźwięk Nembrini.

READ  Super Mario Advance 1, 2 i 3 są już dostępne dla członków Nintendo Switch Online + Expansion Pack