Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Niezależne studio gier Possibility Space zostało zamknięte, a dyrektor generalny obwinia reportera

Niezależne studio gier Possibility Space zostało zamknięte, a dyrektor generalny obwinia reportera

Możliwość przestrzeniniezależne studio gier zatrudniające pracowników rozproszonych po całym świecie, zostało dziś nagle zamknięte przez swojego dyrektora generalnego, Jeffa Straina i byłych pracowników. Ujawniła to na Twitterze. Studio powstało w 2021 roku z myślą o stworzeniu tytułu AAA i zatrudniło także luminarzy branży, takich jak Austin Walker z Waypoint i projektantka Ubisoft Liz England. Jego zamknięcie następuje po zamknięciu w zeszłym miesiącu Crop Circle Games, kolejnego studia należącego do Strain’s Prytania Media, które założył wraz ze swoją żoną Annie Delisi Strain.

W mailu, który otrzymałem Reporterka Polygon Nicole CarpenterStrain powiedział, że był „oszołomiony”, gdy dowiedział się, że poufne informacje na temat flagowego tytułu studia, o kryptonimie Project Vonnegut, zostały udostępnione reporterowi Kotaku, Ethanowi Gatchowi. Strain twierdzi, że anonimowy wydawca „wyraził małe zaufanie” co do dalszego finansowania studia, co doprowadziło do wzajemnego porozumienia w sprawie anulowania tytułu. Potem podjął decyzję o całkowitym zamknięciu studia.

Possibility Space nie jest pierwszym studiem, którego szczegóły gry wyciekły do ​​prasy i nie jest jasne, dlaczego informacje te były na tyle poważne, że spowodowały utratę funduszy wydawcy (nie zapominajcie, że to tylko wersja wydarzeń przedstawiona przez Straina).

Na początku tego miesiąca Annie DeLisi Strain również opublikowała podobnie mylącą wiadomość (Za pośrednictwem IGN-a), w którym zrzuciła winę za zamknięcie Crop Circle Game na pogorszenie koniunktury gospodarczej, ale dodatkowo ujawniła, że ​​zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Twierdziła bez dowodów, że Gach z Kotaku prawdopodobnie opublikował szczegóły jej stanu zdrowia bez konsultacji z nią: „Zrezygnowałem ze stanowiska dyrektora generalnego tej zimy na zwolnieniu lekarskim i chociaż nie znam treści artykułu pana Gacha, nie mam żadnych zapewnień To, że jako dyrektor generalny borykam się z problemami zdrowotnymi. To rzadkość w branży gier, która nie zostanie omówiona w jego artykule.

READ  Photoshop Awards Gra Bill Clinton Kid z przemowy Elden Ring