Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nintendo Switch 2 donosi o wycieku informacji na temat następnej konsoli Nintendo

Według nowego raportu Nintendo pracuje nad konsolą Nintendo Switch, która zostanie wydana między świętami 2022 a początkiem 2023 roku. – Że Nintendo pracowało nad Nintendo Switch Pro i że zostanie to ujawnione w tym roku. Tak się nie stało. Zamiast tego Nintendo ujawniło Nintendo Switch OLED, ulepszenie podstawowego modelu Nintendo Switch, ale nie jest to „Nintendo Switch Pro”. Jeśli jednak wierzyć nowemu raportowi, może to być spowodowane anulowaniem przez Nintendo planów przeglądu konsoli na rzecz wydania zupełnie nowego następcy Nintendo Switch.

Nowy raport pochodzi z nienawidzę nocy Na YouTube informator Nintendo i przeciek okazał się niezawodny w przeszłości, ale również w przeszłości był źródłem, które było dalekie od rzeczywistości. Jak stwierdzono, raport stwierdza, że ​​jego zwolnienie utrzyma się po około roku, zwiększy się lub potrwa kilka miesięcy. Jeśli to prawda, ogłoszenie powinno nadejść dość szybko.

Oprócz konsoli i wycieku z okna wydania, raport stwierdza również, że nie jest ona obecnie kompatybilna z grami Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite i Nintendo Switch OLED, ale wygląda na to, że Nintendo pracuje nad tym, aby temu zaradzić.

Ponadto konsola będzie rzekomo obsługiwać 4K przez Nvidia DLSS, co z kolei wskazuje, że nie będzie daleko w tyle za specyfikacją PS5 i Xbox Series X, choć niejasne jest, jak to osiągnąć będąc maszyną przenośną i utrzymując przyjazną cenę. .

Jeśli chodzi o ważne informacje, raport nie ujawnia nic poza twierdzeniem, że zestawy deweloperskie na konsole zaczęły pojawiać się w studiach i programistach w zeszłym roku, co może wyjaśniać, dlaczego tak wiele słyszymy o Nintendo Switch Pro od 2020 roku.

Wszystko to powiedziane, weź to wszystko tutaj z przymrużeniem oka. Wszystko jest tu nie tylko w 100 procentach nieformalne, ale też może ulec zmianie. Innymi słowy, na razie wszystko może być dokładne, ale to nie znaczy, że tak pozostanie. Rzeczy ciągle się zmieniają w tworzeniu gier i to samo dotyczy tworzenia gier na konsole.

READ  Pokemon Go w końcu otrzymuje Dzień Społeczności Gible

Aby uzyskać więcej informacji o wszystkim, co związane z Nintendo i wszystkim, co związane z Nintendo Switch – w tym o nowościach, plotkach, przeciekach, spekulacjach i transakcjach – kliknij Tutaj.