Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Niszczarki to moje narzędzie do jazdy na snowboardzie i uwielbiam je

Xbox Game Pass Wydaje się, że z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej, nawet gdy jest Gry, które dołączają do usługi subskrypcji Nie zawsze wielki hit. Ale wśród gier wprowadzonych właśnie do Game Pass, FoamPunch’s burząc To jest tutaj wyraźny trop. Wszyscy, ta gra jest chora! To urocze ponowne połączenie z niezwykle popularnymi i dobrze znanymi kamieniami do jazdy na łyżwach 1080 A SSX co kładzie większy nacisk na refleksyjną precyzję sterowania panelem. Nie rób tego jednak krzywo. Świetna atmosfera wciąż tu jest. Ale w burzącMożesz wnieść więcej swojej osobowości do sposobu, w jaki jeździsz. Nie chodzi tylko o szatkowanie stoków. Nie, ta gra jest bardziej skupiona na nauczeniu Cię, jak opanować sztukę jazdy na snowboardzie i wyrażać siebie na szczytach gór.

Zanim swobodnie zdzierasz śnieg na swojej planszy w gigantycznym otwartym świecie gry, musisz zagłębić się w czasami przezabawną, innym razem przezabawną narrację. Ty i twój przyjaciel fotograf, Scotty, prowadzicie kanał Shreddageddon na YouTube (Shred-tube?), na którym przesyłają strumieniowo filmy z głupimi sztuczkami i szalonymi sztuczkami. Po krótkiej trasie Frozen Wood Resort Lisa, zajmująca się marketingiem marki fikcyjnej firmy snowboardowej 540 Indy, skontaktowała się z duetem twórców w sprawie tworzenia sponsorowanych filmów. Oczywiście nie ma w tym żadnych pieniędzy, ale hej, przynajmniej dostajesz darmowe gadżety i szansę na przejażdżkę na wielkim festiwalu łyżwiarskim. Haj, wyzysk siły roboczej. W każdym razie ta wymiana uruchamia serię samouczków w grze, które nauczą Cię tajników snowboardu.

Uwielbiam sposób, w jaki kampania jest zintegrowana z samouczkiem. Niektóre misje łamią nawet etapy lądowania sztuczki, na przykład sposób, w jaki Shreddageddon wyraźnie sponsorował manewr indy 540, gdzie obracasz połowę ciała, trzymając środkową część czubka deski. Im dalej posuwasz się w historii, tym więcej nauczysz się jeździć i ostatecznie wykonasz skomplikowane akrobacje, takie jak Rodeo z trzema backflipami I tak dalej. Ale to coś więcej niż nauka sztuczek burząc To nauczanie, które naprawdę skupia się i determinuje, dwa aspekty niezbędne do opanowania tego sportu. .

Chociaż samo pisanie jest monotonne, z wyjątkiem jednej bezczelnej linii, w której Profesjonalny snowboardzista Zeb Powell Wezwaliśmy programistów do wydawania pieniędzy na „Imprezy i skutery śnieżne” zamiast pokazywać twarz, będziesz chciał zwrócić uwagę podczas samouczka. burząc Ma zwodniczo prosty system sterowania. Aby wykonywać sztuczki, możesz użyć kombinacji przycisków kciuka i ramienia, takich jak EA łyżwiarstwo (On wrócił). Ale sterowanie jest niepraktyczne, zwłaszcza gdy dowiesz się, jaki czas jest potrzebny, aby efektywnie obracać się i obracać, aby nie uderzyć w świeży śnieg. Potrzeba praktyki, aby dogadać się z ruchami, co może być frustrujące, ponieważ sterowanie, choć łatwe do zrozumienia, nie jest aż tak precyzyjne. Nie ma również repozytorium kodów w grze, więc uczysz się ruchów, wykonując ruchy drążkiem w pamięci, zamiast przeglądać listę w celach informacyjnych.

READ  Dramat Artesian Builds trwa, gdy dyrektor generalny Noah Katz zostaje oskarżony o uchylanie się od płacenia podatków po kontrowersji dotyczącej darowizn

Z pewnością przyda się lista trików. Większość sportów ekstremalnych, w tym Crea-ture Studios sesja I Roll7’s elementarny świat, zwykle to rozumiem. Więc to takie zaskakujące burząc pozbawiony czegoś takiego. Ale szczerze, kocham go. Jest element odkrywania, zarówno w otwartym świecie, podczas zwiedzania wielu parków wypełnionych samochodami i szynami, jak i sama mechanika, która towarzyszy eksperymentowaniu. To niesamowite i prowadzi do uroczystych chwil po cukierku albo psikusie, o którym nigdy nie myślałeś, że jest możliwy.

tą drogą, burząc Wywołuje tę samą satysfakcję, jaką daje wykonywanie nieprawdopodobnych ruchów na łyżwach w prawdziwym życiu. To także spokojne miejsce w mroźnych Alpach, gdzie nie ma nic oprócz malarstwa i wyobraźni. Nawet gdy jesz w kółko gówno, próbując trochę szaleństwa, masz takie łatwe tempo, jakie osiągasz, gdy chowasz szczyty gór, chłonąc zimową scenerię i szukając kolejnego dużego skoku, który możesz oszukać. Moją ulubioną rzeczą jest nie tyle oszukiwać, ile prześlizgiwać się między drzewami i szafami, a czasami spotykam innych graczy online, którzy robią to samo.

burząc Nie zobowiązuj się do idealnego lądowania. Miałem kilka błędów, które zepchnęły zawodnika ze stoków i stoków tak często, że zastanawiałem się, czy przestali jeździć na snowboardzie. Ale kiedy zrozumiesz zręczne sterowanie w grze, wykonywanie sztuczek przeczących grawitacji jest satysfakcjonującym doświadczeniem. burząc robi co łyżwiarstwo Akt gier deskorolkowych, oferuje realistyczne podejście do gatunku często fantasy. Jeśli jest to oznaką powrotu gatunku snowboardowego, zapisz się do mnie. Jestem tu po to.