Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowa zawartość DLC z Lost Judgment może wskazywać na przyszłość serii

Pomocnik postaci Masaharu Kaito do rządzenia.

zdjęcie: Sega

Niestety ostatnio słyszeliśmy o zbliżającej się bójce kryminalnej utracony osąd to było kiedy Dziwna sytuacja kierownictwa głównej gwiazdy zagrażała przyszłości całej serii. Tak więc niektóre z nowych dodatkowych treści ogłoszonych dzisiaj w grze mają z pewnością interesujący moment.

Jak informowaliśmy w zeszłym miesiącu:

według Nikan TaishoI [Takuya] Agencja talentów Kimury nie zatwierdzi wydania gry na PC, co może wydawać się dziwne, odkąd poprzednia gra została wydana na Stadia (ale szczerze mówiąc, nie jest jasne, czy agencja w pełni zrozumiała platformę). Problem wydaje się dotyczyć odpowiedniej wersji na PC i tego, jak wpłynie to na zarządzanie podobną do Kimury agencją talentów i ogólną niechęć do platformy na PC.

Punkt sporny jest taki, jak opisano w Nikan Taishojest to, że Sega najwyraźniej postrzega komputer jako kluczowy z biznesowego punktu widzenia. Dla Johnny’ego, który nie do końca zainteresował się Internetem, jak również innymi w dziedzinie muzyki, uruchomienie gry online na żywo za pośrednictwem platformy PC może być problemem dla ich modelu biznesowego. Z powodu tego pozornego nieporozumienia, Nikan Taisho donosi, że utracony osąd Mówi się, że to ostatnia z serii.

Reguła byłam świetny, I utracony osąd Zapowiada się też obiecująco, więc cała seria została zakończona, ponieważ takuya Kimura (który gra głównego bohatera Takayukiego Yagamiego) nie rozumie, jak działają komputery, co byłoby tragedią.

Dlatego warto rozważyć tę najnowszą zawartość do pobrania. Zapowiedziany dzisiaj wcześniej, zapewnia zawartość „Dodatkowej historii”, w której możesz grać w kilka dodatkowych stanów, takich jak Masaharu Kaito, asystent Yagamiego, Duży i fajny chłopak, którego pokochałam tak bardzo, że położyłam go na mojej bluzce Reguła Recenzja sprzed kilku lat.

obecnie, Yakuza Gry nie są obce graniu wieloma postaciami, ale zawsze był to jeden z filarów podstawowego projektu gry, a pierwszy Reguła Nigdy go nie przedstawiła, grając tylko jako Yagami. Tak więc ogłoszenie tego przez Segę teraz, a wkrótce po przyszłych raportach z serii, nie było dla mnie przypadkiem.

Jeśli agentów Kimury nie da się przekonać do zrelaksowania się, czy jest lepszy sposób na utrzymanie serialu przy życiu niż przetestowanie wód i sprawdzenie, czy ludzie chcą zamiast tego grać jako Kaito? Zwłaszcza że Kaito, który jest bardzo popularny Yakuza Fani nie mają obrazu prawdziwego aktora, o który mogliby się martwić z powodów prawnych.

to nie jest doskonały Rozwiązanie – od ubrania, przez fryzurę, po pierwsze zachowanie pięści, można powiedzieć, że prawdopodobnie wygląda bardzo podobnie do poprzedniego Yakuza Potężny Kazuma Kiryu – ale tak jak powiedziałem, tak bardzo kocham tego dzieciaka, a przekształcenie serialu w jego własną podróż do osobistego rozwoju nie jest prawdopodobnie najgorszą rzeczą, jaka może się przydarzyć (zdecydowanie to lepsze niż brak gier osądzania!).

Być może jako wielki fan tych gier zastanawiam się nad tym, ale pomyślałem, że biorąc pod uwagę charakter i czas pobierania zawartości, i tak warto o tym wspomnieć!

Kaito DLC będzie dostępne jako samodzielny zakup lub jako część kolekcjonerskiej edycji gry.

READ  „Jak DICE może odzyskać siły z Battlefield2042”