Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowe pralki ezDispense firmy LG obiecują wyeliminować zgadywanie podczas prania

LG wprowadza do Australii pralki ezDispense, zaprojektowane z myślą o oszczędności czasu i ograniczeniu kłopotów dzięki automatyzacji.

Oprócz dotychczasowej gamy pralek LG, nowe modele ładowane od przodu zawierają technologię automatycznego dozowania jako kluczową funkcję. Główna funkcja znana jako ezDispense pomaga użyć odpowiedniej ilości detergentu do każdego prania. Wykrywa wagę każdego wsadu i automatycznie uwalnia wstępnie ustawioną dawkę detergentu, eliminując potrzebę ręcznego pomiaru.

Wewnątrz szuflady ezDispense pralki znajdują się oddzielne przegródki na detergent w płynie i płyn do zmiękczania tkanin. Można je również połączyć, co oznacza, że ​​przy pełnym napełnieniu dostępnych jest do 35 średniej pojemności zmywania. ezDispense został zaprojektowany w połączeniu z technologią LG AI Direct Drive, aby zapewnić optymalne ustawienia prania w oparciu o wagę wsadu i miękkość tkaniny. Kolejną inteligentną funkcją jest zdalne i głosowe sterowanie za pomocą aplikacji LG ThinQ na kompatybilnym urządzeniu mobilnym.

Dla alergików nowe myjki ezDispense oferują cykl pielęgnacji alergików zaprojektowany w celu zmniejszenia narażenia na alergeny, w tym roztocza, pyłki i bakterie. Kolejny cykl prania obejmuje pielęgnację zmarszczek w celu zmniejszenia zagnieceń przy użyciu technologii parowej. TurboClean 360 to także opcja dla dwukrotnych użytkowników, pranie 5 kg lekko zabrudzonych ubrań w mniej niż 40 minut.

Teraz dostępne online A u sprzedawców detalicznych nowe pralki LG ezDispense obejmują cztery modele, z których najtańszy zaczyna się od 999 USD.

Specyfikacje pralki LG ezDispense

WV10-1412B WV10-1410B WV10-1410W WV6-1409W
Nazwa produktu Pralka ładowana od przodu 12 kg serii 10 z ezDispense® + TurboClean® 360˚ Seria 10 Pralka z przednimi drzwiami 10 kg z ezDispense® + TurboClean® 360° Seria 10 Pralka z przednimi drzwiami 10 kg z ezDispense® + TurboClean® 360° Pralka serii 6 ładowana od przodu 9 kg z systemem ezDispense®
Cena £ 1599$ 1,399 USD 1199 USD $999
kwalifikowalność 12 kg 10 kg 10 kg 9 kg
kolor czarna stal czarna stal biały biały

ezDispense wydaje się być użyteczną nową technologią dla każdego, kto zwraca uwagę na to, ile detergentu należy użyć. Dla kogoś takiego jak ja, któremu nie zależy zbytnio na stosunku ubrań do detergentu, nadal mogę docenić tę schludność.

Więcej wiadomości LG na GadgetGuy

READ  Trening z wyświetlaczem Eve Spectrum 4K