Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy projektor Samsung Free-Form umożliwia oglądanie filmów w każdym pomieszczeniu — Rob Report

Teraz możesz cieszyć się wrażeniami kinowymi gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz, dzięki Samsung.

Najnowszy projektor południowokoreańskiego superkomputera to ultrakompaktowe urządzenie, które bardziej przypomina puszkę zupy niż źródło wrażeń filmowych na dużym ekranie. I chociaż projektor może być niewielki, obiecuje, że będzie równie sprawny, jak jego więksi, bardziej stabilni rówieśnicy.

Oczywiście pierwszą rzeczą, jaką zauważysz we Freestyle, jest ta mała ramka. Mierzy zaledwie 6,7 cala długości i waży 1,8 funta, co daje mnóstwo korzyści: możesz z łatwością wrzucić go do torby i oglądać w tempie przyjaciela lub przenieść do innego pokoju bez namysłu. Jest również wyposażony w stojak dokujący o 180 stopniach, który umożliwia przechylanie go, dzięki czemu można oglądać filmy na praktycznie każdej powierzchni, nawet na suficie.

Freestyle jest również bardzo potężny. Może wyświetlać obraz o średnicy od 30 do 100 cali z jasnością 550 lumenów. Będziesz chciał wyłączyć światła, ale jeśli nie, nadal będziesz widzieć wyraźnie obraz. Zapewnia również wyraźny obraz 1080p z automatycznym ustawianiem ostrości, automatycznym wyrównaniem i inteligentną kalibracją (wszystko to można regulować za pomocą telefonu), dzięki czemu obraz jest wyraźny i żywy, bez względu na fakturę lub kolor ściany lub ekranu. Istnieje również wbudowany głośnik, który zapewnia dźwięk 360 stopni.

Chociaż dokonano pewnych poświęceń, aby dopasować Freestyle do tak małej obudowy, nadal miał on port HDMI, port USB-C i odtwarzanie Tizen, to samo oprogramowanie, które zasila inteligentne telewizory marki. Oznacza to, że możesz używać projektora do przesyłania strumieniowego trans, moc psa czy te Gabinet. siedziba. środek Przywraca. Możesz go również używać do innych rzeczy, takich jak wyświetlanie obrazów na ścianie lub nawet słuchanie muzyki.

Jeśli to wszystko Cię interesuje w środku, możesz Zamów w przedsprzedaży teraz Za pośrednictwem strony internetowej Samsung. to też Dostępne do kupienia Przez Amazon, z dostawą oczekiwaną 14 lutego.

READ  Opóźnienie na powierzchni pary wypycha system ręczny Valve z 2021 r.