Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NSW informuje o 1063 nowych przypadkach COVID-19 i sześciu zgonach związanych z wirusem, gdy Orange i Glen Innes zostali uwolnieni z blokady

Przypadki COVID w NSW utrzymują się uparcie na wysokim poziomie, ponieważ blokady są znoszone w dwóch innych obszarach regionalnych, a szpital w Sydney walczy z nową epidemią.

Stan zgłosił 1063 nowych lokalnych przypadków i sześć zgonów związanych z wirusem w ciągu 24 godzin od godziny 20:00 w środę.

To kobieta po pięćdziesiątce, mężczyzna po sześćdziesiątce, kobieta po siedemdziesiątce, mężczyzna i kobieta po osiemdziesiątce i kobieta po dziewięćdziesiątce.

Około 1244 pacjentów z COVID-19 wymaga obecnie leczenia szpitalnego, z 233 osób na oddziale intensywnej terapii, z których 112 wymaga wentylacji.

W całej NSW 83,6% populacji w wieku powyżej 16 lat otrzymało pierwszą dawkę szczepionki COVID-19, a 55,5% zostało w pełni zaszczepionych.

Minister zdrowia NSW Brad Hazzard. przypisane mu: Bianca de Marchi/AAPIMAGE
Zdjęcie akt Orange, Nowa Południowa Walia.
Zdjęcie akt Orange, Nowa Południowa Walia. przypisane mu: Manfred Gottschalk/Obrazy Getty

Blokada zostanie również zniesiona w Glen Innes i Orange LGA od północy w czwartek.

Jednak zamówienia Hilltops LGA na pobyt w domu, w tym Young, zostaną przedłużone o kolejny tydzień.

NSW Health powiedział, że było to spowodowane trwającą transmisją COVID na tym obszarze.

„Chcę podziękować wszystkim, którzy wyszli i zostali przetestowani, ponieważ praca, którą wykonujesz, wychodząc i poddając się testom, z pewnością umożliwia naszym lekarzom i personelowi medycznemu podejmowanie decyzji o tym, co możemy, a czego nie możemy zrobić, gdy idziemy naprzód”. Sekretarz Zdrowia Brad Hazzard powiedział.

Karetki pogotowia w Nowej Południowej Walii stoją w recepcji oddziału ratunkowego Liverpool Hospital w Sydney.
Karetki pogotowia w Nowej Południowej Walii stoją w recepcji oddziału ratunkowego Liverpool Hospital w Sydney. przypisane mu: Bianca de Marchi/AAPIMAGE

Jeśli chcesz zobaczyć tę zawartość, ustaw .

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak używamy plików cookie, zobacz Katalog plików cookie.

Dzieje się to w czasie, gdy szpital Liverpool został dotknięty wybuchem wirusa Covid-19.

Na sześciu oddziałach zdiagnozowano wirusa u ponad dwudziestu osób, co stanowi drugą epidemię wirusa w placówce w ostatnich miesiącach.

Poszkodowani to 13 pacjentów i dwóch członków personelu na oddziale ortopedycznym, pięciu pacjentów na oddziale geriatrycznym, trzech pacjentów i jeden członek personelu na oddziale neurologii, dwóch pacjentów i jeden członek personelu na oddziale nerkowym, jeden pacjent na oddziale kardiologicznym, i pielęgniarka intensywnej terapii.

Wszyscy pracownicy, którzy uzyskali wynik pozytywny, zostali w pełni zaszczepieni.

READ  Inżynierowie odkryli, że egzoszkielety kostek mogą znacznie zwiększyć prędkość chodzenia