Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oferty, wyprzedaże i lista najlepszych rabatów Garmin: gdzie znaleźć dobrą ofertę na najlepsze smartwatche Garmin

Oferty, wyprzedaże i lista najlepszych rabatów Garmin: gdzie znaleźć dobrą ofertę na najlepsze smartwatche Garmin

Garmina Posiada jedne z najlepszych zegarków fitness na rynku. Urządzenia te wykraczają poza liczenie kroków i oferują funkcje zaprojektowane z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, obsługujących takie sporty, jak ultramaratony, kolarstwo, narciarstwo i kolarstwo górskie. A biorąc pod uwagę jego zaawansowaną technologię, nie jest on tani.

Zwykle można go kupić na sprzedaż, jeśli wiesz, gdzie szukać. Zebraliśmy niektóre z Zegarki Garmina Obecnie możesz uzyskać zniżki, więc sprawdź, które z nich będą Ci odpowiadać.

Uwaga: Ceny są aktualne w momencie publikacji.

Garmin Forerunner® 955

Cena: 699 dolarów, wynosiła 999 dolarów

oferta Doskonałe śledzenie stanu zdrowiaMożesz używać tego zegarka do monitorowania swoich celów fitness i snu. Dzięki baterii, która wytrzymuje do 15 dni w trybie smartwatcha, możesz mieć go pod ręką i śledzić swoje nawyki. Możesz pobiec dowolną trasą Z 955 w zestawieDzięki wbudowanym pełnokolorowym mapom i wielopasmowemu modułowi GPS możesz kontynuować podróż, nie gubiąc się.

Garmin Forerunner® 255

Cena: wynosiła 699 dolarów, teraz 433 dolarów

the Zaawansowane 255 Może dostarczyć pełny poranny raport na temat odpoczynku w nocy, zawierający wgląd w sen, czas regeneracji, stan treningu i sugestie codziennych ćwiczeń zaraz po przebudzeniu. Posiada profile aktywności dla wszystkich rodzajów treningów, w tym biegania, treningu triathlonowego, jazdy na rowerze i pływania na otwartym akwenie, dzięki czemu możesz dostosować go do preferowanych treningów.

Garmin Forerunner® 255S

Cena: było 699 dolarów, teraz 449 dolarów

Zaprojektowany głównie dla biegaczy, ten smartwatch w mgnieniu oka pomoże Ci osiągnąć najnowsze wyniki. Zamiast tego sugerowane ćwiczenia pomogą Ci opracować strategię lepszego treningu Zestaw wskaźników i instrumentów firmy Garmin Zapewnisz lepsze wsparcie. Model 255S ma także funkcję Garmin Pay, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się w wodę lub kawę w trakcie podróży, bez konieczności zabierania ze sobą karty.

READ  Do 67% zniżki na dyski SSD, karty microSD i inne gadżety do przechowywania danych firmy Samsung

Garmin Ibex Gen2

Cena: wynosiła 1699 dolarów, obecnie 1349 dolarów

Zaprojektowany dla fanatyków fitnessu, Garmin Epix zrewolucjonizuje sposób, w jaki myślisz o zdrowiu. Stale sprawdza tętno i ostrzega, gdy jest zbyt wysokie lub zbyt niskie. Może także mierzyć ciężkość pracy podczas ćwiczeń i wykorzystuje czujnik Pulse Ox do oszacowania, w jaki sposób organizm wchłania tlen. Idealny dla podróżujących, mogą również doradzić, jak najlepiej zmniejszyć skutki opóźnienia spowodowanego zmianą strefy czasowej, aby móc wrócić do najlepszej formy po podróży na długich dystansach.

Garmina Fino2

Cena: wynosiła 679 USD, teraz 445,78 USD

Idealny czas na Twój trening, Venu 2 posiada wiele wygodnych funkcji. Na zegarek możesz pobrać do 650 utworów, w tym playlisty ze Spotify lub Amazon Music. Następnie możesz słuchać muzyki bez telefonu, podłączając do zegarka słuchawki bezprzewodowe. Dzięki łączności z aplikacją możesz także korzystać z aplikacji Garmin Connect, aby uzyskać dostęp do treningu cardio, treningu siłowego, HIIT, jogi i pilates. Dostępna jest także aplikacja Garmin Coach, która oferuje bezpłatne adaptacyjne plany treningowe dla biegaczy chcących poprawić swoje wyniki.

Przeczytaj następujące: Wchodź szybko! Do zgarnięcia są duże oszczędności na najpopularniejszej technologii Samsunga