Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ogłaszamy datę premiery historii League Of Legends

Riot Forge, ramię Riot Games odpowiedzialne za tworzenie i publikowanie innych gier z serii liga legend wszechświat, data wydania Łowca magów: historia League of Legendsi to już niedługo.

Łowca magów: historia League of Legendsdo którego tylko zadzwonię poszukiwacz magów Idąc dalej, zostanie uruchomiona 18 kwietnia na prawie każdej dostępnej obecnie platformie. Dokładniej, zostanie pokazany na Nintendo Switch i Xboksie Series X | S, Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5, a także PC przez Steam, GOG i Epic Games Store. poszukiwacz magów W Stanach Zjednoczonych będzie kosztować 29,99 USD.

Zamówienia na poszukiwacz magów Otwórz teraz, a jeśli zdecydujesz się wpłacić pieniądze wcześniej, otrzymasz premię za zamówienie w przedsprzedaży Silverwing.

Dostępna jest również cyfrowa edycja deluxe, która w USA kosztuje 39,99 USD. Zawiera cyfrowe przedmioty, w tym Pakiet stacji zaopatrzenia Srebrnego Skrzydła, urocze domowe dekoracje jaskini, ekskluzywne zaklęcia i odblokowane skórki. Dopiero się okaże, co to oznacza, ale wygląda całkiem fajnie.

Wreszcie, jeśli chcesz zrzucić trochę pieniędzy na The Magseeker, możesz wybrać fizyczną Edycję Kolekcjonerską, która zawiera statuetkę Sylasa, Art Book, Deluxe Art Print, twardą okładkę komiksu Lux Comic, przypinki Sylas i Lux Enamel, i Soundtrack Vinyl, wszystkie umieszczone w ekskluzywnym, niestandardowym pudełku. Kosztuje 169,99 USD, ale wygląda świetnie.

poszukiwacz magów to pikselowa gra RPG akcji, która przynajmniej na podstawie zwiastunów wydaje się mieć bardzo podobną rozgrywkę. Hades. Jednak zamiast być w głębi piekła, ten jest osadzony w środku liga legend We wszechświecie, stąd długa, kręta nazwa, wcielasz się w Sylasa, który bierze udział w magicznym buncie przeciwko złym władzom.

Wraz z ogłoszeniem pojawia się dłuższe pierwsze spojrzenie na to, jak to zrobić poszukiwacz magów Będziesz grał i pierwsze wrażenie jest dobre. Rozgrywka wydaje się niesamowicie zabawna, biorąc pod uwagę, że została opracowana przez ten sam zespół, który uczynił tę grę doskonałą światło księżycaOczekiwania są bardzo wysokie. Podczas gdy inne tytuły z Kuźnia zamieszek Była trochę rozczarowana, ten wydaje się mieć potencjał, by stać się klasykiem. Bez wątpienia liga legend Fani uznają to za przyjemne, ale jeśli spełni oczekiwania, może to być coś dla każdego, nawet dla tych, którzy nigdy nie grali. bardzo śmiesznemożna cieszyć się z.

Chodź za mną Świergot Lub Linkedin. spłacać Kilka innych moich prac Tutaj.

READ  AirPods trzeciej generacji firmy Apple spadły do ​​nowego minimum 140 USD przed Czarnym Piątkiem