Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ogłoszono australijską cenę, datę premiery i dostępność w przedsprzedaży ASUS ROG Ally

Ogłoszono australijską cenę, datę premiery i dostępność w przedsprzedaży ASUS ROG Ally

ASUS ujawnił australijską lokalną cenę i datę premiery ROG Ally i jest to właściwie uczciwe porównanie z bardzo konkurencyjnymi cenami w USA ogłoszonymi w zeszłym tygodniu.

Wersja 512GB/Z1 Extreme ASUS Rog Ally zostanie wprowadzona na rynek w Australii wraz z innymi regionami 13 czerwca w cenie 1299 dolarów australijskich, czyli około 250 dolarów w porównaniu z ceną w USA. Obliczenie kosztów importu i podatków nie jest bardzo złym wynikiem. Jest już dostępny w przedsprzedaży, wyłącznie przez JB Hi-Fi. Możesz go pobrać z poniższego linku:

Podstawowy model 256 GB Z1 zostanie wprowadzony na rynek krajowy w drugiej połowie 2023 roku w cenie, która nie została jeszcze ustalona, ​​choć spodziewamy się, że będzie bliższa 1000 USD.

Patrząc na Steam Deck, nadal nie istnieje oficjalnie Dostępny za pośrednictwem lokalnych kanałów w Australii, ROG Ally ma wyjątkową pozycję, aby spodobać się Australijczykom, którzy chcą hardkorowych gier przenośnych i nie chcą iść na szarą drogę importu lub płacenia. 2 tysiące dolarów za konkurowanie z AYANEO 2.

Podobnie jak sprzęt AYANEO, ASUS ROG Ally będzie działać z systemem Windows 11 od razu po wyjęciu z pudełka, co oznacza, że ​​będziesz mógł grać w gry takie jak Steam, Epic, Xbox Game Pass, EA Play, Ubisoft Connect i inne przez trzy miesiące Xbox Game Pass dołączony do zestawu.

Jeśli chodzi o specyfikacje, wyświetlacz to ekran dotykowy 7 × 1080p 120 Hz, więc jeśli chodzi o samą specyfikację, jest lepszy niż wszystko, co widzieliśmy na telefonie komórkowym tego kalibru. Ma również dedykowany procesor graficzny AMD Ryzen Z1 Zen 4 RDNA 3, co oznacza, że ​​powinien zapewniać solidną wydajność zarówno na AYANEO 2, jak i Steam Deck, które wykorzystują architekturę RDNA 2. Będzie miał dysk SSD 512 GB do przechowywania i szybkiego grania. ASUS opisuje również wagę urządzenia na 608G, która jest o 50 g lżejsza niż zarówno Steam Deck, jak i AYANEO 2.

READ  ``Błagam o tę technologię od lat''

Inne wejścia obejmują przycisk zasilania wykrywający odcisk palca i przypisywalne tylne wyzwalacze. Jeśli chodzi o system operacyjny, będzie działał Windows 11, ale ASUS stworzył specjalną wersję swojego oprogramowania o nazwie Armoury Crate SE, która zapewni program uruchamiający dla twoich gier, a także możliwość łatwego dostosowania konsoli.