Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ogromna zniżka w wysokości 91,95 USD na Switch OLED z okazji Czarnego Piątku

Ogromna zniżka w wysokości 91,95 USD na Switch OLED z okazji Czarnego Piątku

Chcesz zrobić zakupy na Boże Narodzenie? Cena Nintendo Switch OLED jest mocno obniżona przez ograniczony czas.

Produkty te są starannie wybierane przez nasz zespół, aby ułatwić zakupy. Możemy otrzymywać płatności od stron trzecich za udostępnianie tej treści oraz za zakupy dokonane za pośrednictwem linków podanych w tym artykule. Ceny produktów i szczegóły oferty nie są gwarantowane i należy je niezależnie potwierdzić ze sprzedawcą. Dowiaduje się więcej

Niezależnie od tego, czy chcesz zaktualizować swoją kolekcję gier, czy przejść na konsolę w stylu OLED, wykonaliśmy dla Ciebie ciężką pracę i szukamy najlepszych ofert na Switch, jakie możemy znaleźć – w tym 91,95 USD zniżki Przełącznik kontrolera OLED (biały)Co obniża cenę do 448 dolarów z 539,95 dolarów.

Powiązany: Czarny piątek 2023: najlepsze oferty na początek

POWIĄZANE: Najlepsze oferty gier w Czarny piątek

Odkryliśmy także mnóstwo świetnych ofert na gry, na przykład obniżki o 60,95 USD NBA 2K24 Kobe Bryant Edition (29 USD, w porównaniu z 89,95 USD)50,95 USD zniżki EA SPORTS FC 24 (39 USD, mniej z 89,95 USD)30,95 USD zniżki The Legend of Zelda: Kingdom Tears (59 USD, w porównaniu z 89,95 USD) I 20,95 $ zniżki Mario Kart 8 Deluxe (59 USD, w porównaniu z 79,95 USD).

Aby pomóc Ci znaleźć wszystko inne na Twojej liście życzeń, będziemy również nadal podsumowywać najlepsze rabaty na Switch poniżej, aż do końca Czarnego Piątku.

Ceny są prawidłowe, a produkty są dostępne w magazynie w momencie publikacji, należy jednak pamiętać, że zapasy szybko się zmieniają podczas wyprzedaży.

W tym artykule

Model OLED Nintendo Switch. Instagram @nintendo_jp

NAJLEPSZE OFERTY NA CZARNY PIĄTEK NA KONSOLĘ NINTENDO SWITCH

Amazonka w Australii

READ  Optyczne przechowywanie dużych ilości danych dojrzewa na zielono

Zobacz wszystkie oferty Nintendo Switch na Amazon Australia.

australijskiego eBay’a

Zobacz wszystkie oferty Nintendo Switch w serwisie eBay Australia.

Harveya Normana

Zobacz wszystkie oferty Nintendo Switch w Harvey Norman.

Pikmin 4. Instagram: @nintendo_jp

NAJLEPSZE OFERTY GIER NA CZARNY PIĄTEK NA NINTENDO SWITCH

Amazonka w Australii

READ  Badania pokazują, że gry wideo mogą rzeczywiście poprawić mózgi dzieci

Zobacz wszystkie oferty Nintendo Switch na Amazon Australia.

Bramka

Zobacz wszystkie oferty Nintendo Switch w Target.

australijskiego eBay’a

Zobacz wszystkie oferty Nintendo Switch w serwisie eBay Australia.

Sklep Nintendo

Zobacz wszystkie oferty w sklepie Nintendo.

Nintendo Switch z pastelowymi negatywami. Instagram @nintendo_jp

Najlepsze oferty na Czarny Piątek na akcesoria Nintendo Switch

Amazonka w Australii

Zobacz wszystkie oferty Nintendo Switch na Amazon Australia.

australijskiego eBay’a

Zobacz wszystkie oferty Nintendo Switch w serwisie eBay Australia.

GB Hi-Fi

Zobacz wszystkie oferty Nintendo Switch w JB Hi-Fi.

Łzy Królestwa na Switchu OLED. Instagram @nintendo_jp

W jakie gry na Nintendo Switch najlepiej grać?

Niezależnie od tego, czy kupiłeś Nintendo Switch po raz pierwszy, czy szukasz nowej ulubionej gry, istnieje mnóstwo tytułów odpowiadających wszystkim zainteresowaniom i poziomom umiejętności.

READ  Jak El Niño wpłynęło na sezon narciarski 2023–2024? Envirotech w Internecie

Jeśli szukasz wolności w otwartym świecie i niezapomnianej przygody, zalecamy wskoczenie do gry Legenda Zeldy: Breath of the Wild. Action-RPG to jedna z najwyżej ocenianych gier wszechczasów, oferująca wystarczającą ilość eksploracji, łamigłówek i zadań pobocznych, aby zapewnić rozrywkę na długie miesiące.

Grałeś już w Breath of the Wild? Sięgnij po niezwykle popularną kontynuację, Legenda Zeldy: Łzy Królestwa.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grami i szukasz czegoś zabawnego i prostego do opanowania, w międzyczasie powinieneś rzucić okiem na tytuły takie jak Przejście dla zwierząt, Dolina Gwiezdnej Rosy I Kirby i zapomniana kraina.

Chcesz wywołać chaos w trybie wieloosobowym? Próbować Mario Kart 8 Deluxe, Super Smash Bros. Ultimate, Pluton 3 I Nintendo Switch Sport.

Czy zapoznałeś się już ze wszystkimi tymi tytułami? Łap nowości Farma Faye, Pikmina 4, Historia pór roku: cudowne życie Lub Wyjście 2.

W naszym przewodniku po najlepszych grach na Nintendo Switch do kupienia w 2023 roku znajduje się również mnóstwo rekomendacji gier, więc koniecznie je sprawdź.

Przejście dla zwierząt. Instagram @nintendo_jp

Kiedy jest Czarny Piątek?

Czarny Piątek przypada zawsze w ostatni piątek listopada, dlatego w tym roku 24 listopada to data, którą warto wpisać w kalendarzu. Ponieważ wydarzenia sprzedażowe stają się coraz bardziej konkurencyjne, nie jest niczym niezwykłym, że sprzedawcy detaliczni oferują oferty od 1 listopada.

Co to jest Czarny Piątek?

Czarny Piątek to wydarzenie zakupowe, które rozpoczęło się w Stanach Zjednoczonych, ale stopniowo przekształciło się w największą wyprzedaż w australijskim kalendarzu. Prawie każdy większy sprzedawca detaliczny bierze udział w tym wydarzeniu, dzięki czemu jest to świetna okazja, aby skorzystać z okazji na wszystko, od gadżetów technologicznych po produkty kosmetyczne.

Wielu kupujących wykorzystuje to jako okazję do zakupu prezentów bożonarodzeniowych po okazyjnych cenach, podczas gdy inni korzystają z ofert technologii i urządzeń, aby kupić droższe produkty, takie jak telewizory, laptopy, pralki i lodówki.

W obliczu rosnących kosztów życia wyprzedaże mogą być również świetną okazją do zaopatrzenia się w niezbędne artykuły po obniżonych cenach.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz w naszym wyjaśnieniu dotyczącym Czarnego Piątku.

Kupuj więcej ofert z okazji Czarnego Piątku

Jeśli szukasz dużych oszczędności w ramach Czarnego Piątku na konkretnego sprzedawcę, produkt lub markę, zapoznaj się z jednym z naszych pomocnych przewodników sprzedaży poniżej.

Możesz także zarejestrować się na naszej stronie internetowej news.com.au Zamówienie Biuletyn zakupowy Aby być na bieżąco z trendami produktów i nadchodzącymi wyprzedażami, lub przejdź na stronę z kuponami news.com.au, aby zobaczyć listę aktualnych ofert i ofert.