Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oto najtańsze kopie Mortal Kombat 1 w Australii

Oto najtańsze kopie Mortal Kombat 1 w Australii

W Kotaku niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i które naszym zdaniem Tobie też się spodobają. Współpracujemy z partnerami partnerskimi i reklamowymi, co oznacza, że ​​możemy pobierać część sprzedaży lub inną rekompensatę z linków na tej stronie. BTW – ceny są dokładne, a produkty są w magazynie w momencie wysłania.

Hej, podejdź tutaj, bo sprawdziliśmy każde miejsce w Australii, gdzie możesz kupić tanią kopię Mortal Kombat 1. Pomimo swojej nazwy, Mortal Kombat 1 Jest to dwunasta część długoletniej serii bijatyk, która ma na celu ponowne uruchomienie serii. W ostatniej grze była cała rzecz, w której Liu Kang stał się Bogiem Ognia i odtworzył wszechświat.

Ogłoszono to w maju, a po raz pierwszy mogliśmy dokładnie przyjrzeć się grze podczas niedawnego Summer Game Fest. Z tego, co widzieliśmy do tej pory, kultowe zabójstwa w grze wydają się równie brutalne i śmieszne jak zawsze. Mortal Kombat 1 Wprowadzi także nową funkcję o nazwie Kameo Fighters, która pozwoli ci przyzywać pomocniczych wojowników do pomocy. Jest tam także Megan Fox, która jest wampirem.

W zeszłym miesiącu gra uruchomiła zamkniętą wersję beta dla klientów, którzy złożyli zamówienie w przedsprzedaży. Możesz przeczytać wrażenia Kotaku Australia z Mortal Kombat 1 Wersja beta już jest, ale ogólnie jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Wygląda świetnie, dobrze się obsługuje i wszystko wydaje się bardzo znajome. Jeśli jesteś długo Mortalna Kombata Wentylatorze, poczujesz się jak w domu. Podczas bety gracze odkryli, że gra zawiera funkcję ułatwień dostępu, która będzie opowiadać o Twojej śmierci.

Przed jutrzejszą premierą (19 września) zamówienia w przedsprzedaży można składać tutaj Mortal Kombat 1 Oszczędzając przy tym kilka dolarów.

Gdzie można tanio kupić Mortal Kombat 1 w Australii?

Zdjęcie: Gry Warner Bros

Jeśli odbierzesz Mortal Kombat 1 Na PS5 lub Xbox Series X/S gra będzie dostępna w cenie detalicznej 109,95 dolarów, zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej. Jeśli chcesz kupić grę na Nintendo Switch, będzie ona dostępna w sprzedaży detalicznej za 99,95 USD, co jest dość wysoką ceną, biorąc pod uwagę, że większość gier na Switcha kosztuje średnio około 80 USD.

READ  Elden Ring spadł do najniższej dotychczas ceny

Jeśli szukasz najniższych cen Mortal Kombat 1, gry z gorylami I Wielka małpa Masz do dyspozycji każdą edycję gry 79 dolarów.

Amazonka w Australii I Duży W Obydwa mają wersje gry na PS5 i Xbox 84,99 dolarów I wersja przełączająca dla 79 dolarówPodczas gdy Amazon obejmuje bezpłatną wysyłkę.

Niezależnie od tego, gdzie kupisz grę, zamówienie w przedsprzedaży odblokuje Shang Tsunga jako grywalną postać i zapewni dostęp do wersji beta, gdy zostanie ona udostępniona w sierpniu. Dostęp do tej wersji beta jest jednak możliwy tylko dla wersji gry na PS5 i Xbox.

Tutaj możesz kupić tanią kopię Mortal Kombat 1 w Australii:

Jeśli chodzi o wersję PC Mortalna Kombata 1, Gry zielonego człowieka Aktualnie najtańsza wersja gry dostępna jest pod adresem 84,96 dolarówśledzony przez fanatyk w którym jest zawarty 86,95 dolarów.

Gdzie można tanio kupić Mortal Kombat 1 Premium Edition w Australii?

Zdjęcie: Gry Warner Bros

Oprócz odblokowania Shang Tsunga i dostępu do wersji beta w przedsprzedaży, Wersja premium Do Mortal Kombat 1 Obejmuje także pięć dni wcześniejszego dostępu do gry, tydzień wcześniejszego dostępu do postaci z DLC, sześć nowych grywalnych postaci, pięć nowych postaci Kameo i skórkę Jean-Claude’a Van Damme’a dla Johnny’ego Cage’a.

Obydwa podobne do wersji standardowej Wielka małpa I gry z gorylami Masz najtańsze kopie Wersja premium Do śmiertelny kombat 1, Kto zamierza 139 dolarów U dowolnego sprzedawcy produktów z serii PS5 i Xbox Ale, Amazonka w Australii Ma lepszą ofertę wartości, gdzie jest wyceniony 139,95 dolarów Z darmową wysyłką wliczoną w cenę.

Fizyczne kopie Wersja premium Dostępne tylko dla serii PS5 i Xbox

Tutaj możesz kupić tanią kopię Mortal Kombat 1 Edycja Premium w Australii:

Jeśli chcesz odebrać Wersja premium W takim razie dla komputerów zielony Mgry Obecnie ma najniższą cenę w 118,96 dolarów.


Mortal Kombat 1 zadebiutuje w Australii 19 września na PlayStation 5 i Xbox Series

READ  Konta Microsoft bez hasła mogą stać się przeszłością