Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Palace zostawia Meghan Markle „oszołomioną” telefonem: „Szantaż!”

Palace zostawia Meghan Markle „oszołomioną” telefonem: „Szantaż!”

Meghan Markle podobno czuła się „przeklęta” podczas swojego pobytu w rodzinie królewskiej, zwłaszcza po surowych telefonach z pałacu.

To odkrycie ogłosili biografowie Megan, Omida Scobie i Caroline Durand.

według Ekspresowa Wielka BrytaniaDuet niedawno ujawnił: „Poinformowano ją, że noszenie takiego naszyjnika tylko zachęca paparazzi do śledzenia takich zdjęć – i nowych tytułów”.

Podobno ten telefon sprawił, że Meghan poczuła się „niezwykle zaniepokojona” i „całkowicie oszołomiona”.

Biografowie twierdzą również, że dzwoniąc „mówiła bardzo niewiele”, „zamiast tego wybrała słuchanie adwokata”.

„Ale po rozłączeniu była sfrustrowana i emocjonalna. Chociaż wiedziała, że ​​asystentka ma dobre intencje, surrealistyczne doświadczenie, gdy ktoś z biura jej chłopaka mówi jej, jaką biżuterię powinna nosić, czy nie uśmiechać się do fotografa.”

Powiedzieli również, że czuła, że ​​byłaby „przeklęta, gdyby to zrobiła, i przeklęta, gdyby tego nie zrobiła”.

Pałac opuszcza Meghan Markle

Naszyjnik, o którym mowa, to sentymentalny kawałek, który Meghan widziała kilkakrotnie, z inicjałami „M” dla Meghan i „H” dla Harry’ego.

Aż do objawienia przed kobieta Twierdzą, że Meghan „skończyło dyskusję” na ten temat z przyjacielem i powiedziała: „Nie mogę wygrać”.

„Pokazują, że jestem odpowiedzialna za te zdjęcia i wydaje mi się, że ich zachęcam, nawet przyznając, że kamery mogą nie wysyłać właściwej wiadomości”.

„Nie wiem, co powiedzieć. Jeszcze wczoraj ludzie w Internecie mówili, że wyglądam nieszczęśliwie na zdjęciach, ponieważ po prostu starałem się ignorować [photographer]. „

READ  Turcja przeprowadziła niezwykły eksperyment, aby walczyć z inflacją poprzez cięcie stóp procentowych. Tak to się zadziwiająco odbiło